Odpowiedz

Awaria modułu wpłat Planet Cash

Dzień dobry,
Przed chwilą (12.06.2024) dokonałem wpłaty 1600 złotych poprzez wpłatomat Planet Cash, jednakże po przeliczeniu pieniędzy wyskoczyła awaria modułu wpłat, bankomat wydał mi kartę, jednak pieniądze bezpowrotnie przepadły. Nie otrzymałem żadnego wydruku, pieniądze nie zostały zaksięgowane na koncie. Sprawę od razu pod bankomatem zgłosiłem do pomocy technicznej, został przypisany jej numer reklamacyjny 109380/062024. Odpowiedź powinna być udzielona do 03.07.2024, problem w tym, że pieniądze są potrzebne do zakupu leków, więc pilnie ich potrzebuję. Bankomat jest dość nowy, mimo to jak się dowiedziałem po zdarzeniu, notorycznie zdarzają się jakieś awarie i problemy po krótkiej rozmowie z osobami przechodzącymi. Bardzo proszę o interwencję i szybki zwrot gotówki.

Odpowiedz
0 Lajków
igk00
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-06-2024
Wiadomość 1 z 2 (452 wyświetleń)

Re.: Awaria modułu wpłat Planet Cash

Przykro mi, że wpłatomat nie zaksięgował Twojej wpłaty. Wysłałam prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
DominikaW
Moderator
Moderator icon
240
46
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (431 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Brak loginu do konta w umowie

Witam, mam konto Mobi 13-17 na ING. Zepsuł mi się telefon, a nie pamiętam loginu. Sprawdziłam umowy o moje konto, ale rubryka, w której powinien znajdować się login do mojego konta jest pusta. Proszę

...

30-06-2024
Wysłałem oświadczenie KYC, ale ING zablokował moje konto

Chciałbym podzielić się swoją negatywną opinią na temat obsługi klienta w ING. Dwa miesiące temu otrzymałem informację od banku z prośbą o złożenie oświadczenia na czym polega moja działalność gospoda

...

30-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy