Odpowiedz

Re: Re.: Źle rozliczona reklamacja

Kat, możesz zaktualizować dokument tożsamości na ważny paszport w naszym oddziale. Wtedy, na podstawie tego dokumentu będziemy mogli przygotować dla Ciebie nowe dane do logowania do bankowości internetowej. 

Odwołanie od naszej odpowiedzi na reklamację możesz złożyć w dowolnym terminie, np. kiedy zaktualizujesz dokument tożsamości w oddziale.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 11 z 15 (1 910 wyświetleń)

Re.: Źle rozliczona reklamacja

Dzień dobry . Czy jest możliwość złożenia reklamacji pisemnie do oddziału ING jeżeli mam zastrzeżony dowód i czekam na wyrobienie dokumentów? Przyjmowane są reklamacje pisane przez klientów czy tylko pisane w waszym systemie? Bo chciałam złożyć reklamację a na wyrobienie nowych dokumentów trzeba czekać, a nie chciała bym, usłyszeć że na reklamacje jest już nie możliwa.
Odpowiedz
0 Lajków
Kat
Kat
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
20-04-2021
Wiadomość 12 z 15 (1 842 wyświetleń)

Re: Re.: Źle rozliczona reklamacja

Reklamację możesz złożyć w dowolnym momencie. Gdy potwierdzimy Twoją tożsamość na podstawie aktualnego paszportu, przyjmiemy od Ciebie reklamację.

Reklamację możemy zarejestrować w oddziale naszego banku, podczas rozmowy z naszą całodobową infolinią pod numerem 32 357 00 69 bądź przez opcję Czat po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej. Nawet jeśli masz zastrzeżony dowód osobisty to możesz złożyć reklamację w naszym banku.

 

***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 13 z 15 (1 807 wyświetleń)

Re: Re.: Źle rozliczona reklamacja

Na infolinii pani poinformowano że nawet nie może przyjąć reklamacji bo mam zablokowane konto z powodu włamania. Nie posiadam aktualnego paszportu i czekam aż wyrobią nowy. A sama zmiana hasła i loginu bez nowych dokumentu nie przejdzie. Liczyłam że na infolini będzie taka możliwość, bo w końcu każdy rozmówca jest werfikowany, ale niestety jest to utrudnione . Czy to nie przeszkadza w złożeniu reklamacji?
Odpowiedz
0 Lajków
Kat
Kat
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
20-04-2021
Wiadomość 14 z 15 (1 795 wyświetleń)

Re: Re.: Źle rozliczona reklamacja

Specjalista na infolinii może przyjąć od Ciebie reklamacje mimo zastrzeżonego dowodu osobistego. Jednak nie udzielimy Ci żadnych informacji odnośnie Twoich produktów, usług czy złożonych reklamacji.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 15 z 15 (1 762 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Otrzymasz decyzję ostateczną bez umowy deweloperskiej? My po wstępnej musieliśmy podpisać i dostarczyć akt notarialny.

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Ja weszłam jako klient banku na rzekomą szybką ścieżkę przyznawania kredytu. I niby tego samego dnia po skompletowaniu i przesłaniu dokumentów 29.03 dostałam wstępną pozytywną opinię. Dwa tygodnie tem...

25-04-2024
Re: Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Aktualnie w przypadku Moje ING wymagane jest, aby ustawić aplikację jako domyślną do płatności. Możesz natomiast dodać kartę do portfela Google i tu ustawić ją jako domyślą. Wtedy będziesz mógł skorzy

...

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy