Odpowiedz

Reklamacja w wplatonatu

Dzień dobry,
zgłoszenie nr 022843/042021 - wpłatomat wciągnął 3.500zł... prawie godzinę zajęło dodzwonienie się na infolinię (i to na dwa telefony... Reklamacja przyjęta, na drugi dzień dostałam co prawda przelew - ale WARUNKOWY i do 15 maja mam czekać na rozpatrzenie sprawy i wtedy się okaże, czy zwrócona gotówka zostanie ze mną, czy może jednak nie? Jakie jest ryzyko, że moja reklamacja zostanie rozpatrzona negatywnie? Te prodecdury są dość beztroskie, wziąwszy do uwagę, że mowa jest o potencjalnej utracie gotówki... Zwrot warunkowy na drugi dzień - bardzo fajnie, ale stałam pod wpłatomat prawie godzinę (między 20:00 a 21:00...) próbując się dodzwonić na infolinię i po 5 minutach rozmowy musiałam zostawić cała gotówkę w urządzeniu nie wiedząc nic, co się dalej z nią stanie. Tu na pewno jest wiele do poprawy.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaK
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
02-05-2021
Wiadomość 1 z 2 (134 wyświetleń)

Re: Reklamacja w wplatonatu

@KatarzynaK przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Urządzenie jest serwisowane przez firmę zewnętrzną. Musimy sprawdzić logi urządzenia i je przeliczyć, żeby zweryfikować kwotę nadpłaty we wpłatomacie. Nie mamy możliwości wykonania tych czynności na połączeniu. 

Każdą reklamację staramy się rozpatrzyć najszybciej jak jest to możliwe, musimy jednak podać również maksymalny termin jej rozpatrzenia.
Jeśli wielu klientów dzwoni do nas w tym samym czasie niestety czas oczekiwania na połączenie może być dłuższy Emotikon: Smutny 

NataliaKr
Moderator
Moderator icon
58
10
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (93 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Oferta pożyczki

Bank chyba taka taktykę zastosował bo i u mnie i u mojej żony sytuacja jest identyczna. 120 miesięcy to fikcja

06-05-2021
Re.: Konsolidacja

Limit raczej jest większy, tylko pytanie czy bank Ci wydłuży okres kredytowania bo w moim przypadku za skurczybyka nie chcą wydłużyć okresu na więcej niż 60 miesięcy

06-05-2021
Re: Android 5 - brak zgodnosci z urządzeniem

W nowej wersji aplikacji celowo było zrobione, aby nie można było zrezygnować z aktualizacji. W innych bankach rzeczywiście dbają o klientów, aby nie robić problemów z aplikacjami na starych telefonac

...

06-05-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy