Odpowiedz

Reklamacja w wplatonatu

Dzień dobry,
zgłoszenie nr 022843/042021 - wpłatomat wciągnął 3.500zł... prawie godzinę zajęło dodzwonienie się na infolinię (i to na dwa telefony... Reklamacja przyjęta, na drugi dzień dostałam co prawda przelew - ale WARUNKOWY i do 15 maja mam czekać na rozpatrzenie sprawy i wtedy się okaże, czy zwrócona gotówka zostanie ze mną, czy może jednak nie? Jakie jest ryzyko, że moja reklamacja zostanie rozpatrzona negatywnie? Te prodecdury są dość beztroskie, wziąwszy do uwagę, że mowa jest o potencjalnej utracie gotówki... Zwrot warunkowy na drugi dzień - bardzo fajnie, ale stałam pod wpłatomat prawie godzinę (między 20:00 a 21:00...) próbując się dodzwonić na infolinię i po 5 minutach rozmowy musiałam zostawić cała gotówkę w urządzeniu nie wiedząc nic, co się dalej z nią stanie. Tu na pewno jest wiele do poprawy.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaK
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-05-2021
Wiadomość 1 z 7 (2 601 wyświetleń)

Re: Reklamacja w wplatonatu

@KatarzynaK przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Urządzenie jest serwisowane przez firmę zewnętrzną. Musimy sprawdzić logi urządzenia i je przeliczyć, żeby zweryfikować kwotę nadpłaty we wpłatomacie. Nie mamy możliwości wykonania tych czynności na połączeniu. 

Każdą reklamację staramy się rozpatrzyć najszybciej jak jest to możliwe, musimy jednak podać również maksymalny termin jej rozpatrzenia.
Jeśli wielu klientów dzwoni do nas w tym samym czasie niestety czas oczekiwania na połączenie może być dłuższy Emotikon: Smutny 

 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 7 (2 560 wyświetleń)

Re.: Reklamacja w wplatonatu

Ja również straciłam dużo zdrowia, wczoraj podczas wpłaty kodem blik wplatomat się zresetował, pieniądze zabrał i transakcji nie dokończył. Zrobilam reklamacje od razu, a że pieniądze są mi potrzebne od zaraz na życie z 2 małych dzieci(wkońcu to moje pieniądze! ) baaardzo proszę o pomoc w przyspieszeniu reklamacji. wręcz błagam! Nr reklamacji 008328/052021
Odpowiedz
0 Lajków
Lalala
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
12-05-2021
Wiadomość 3 z 7 (2 432 wyświetleń)

Re: Re.: Reklamacja w wplatonatu

Przykro mi, że urządzenie nie zadziałało prawidłowo i Twoje środki nie zostały zaksięgowane na rachunkuEmotikon: Smutny

Wysłałem numer Twojej reklamacji z prośbą o jej przyśpieszanie. Postaramy się ją rozpatrzyć tak szybko jak to tylko możliwe.

 

 

***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 4 z 7 (2 430 wyświetleń)

Re: Re.: Reklamacja w wplatonatu

Bardzo dziękujęEmotikon: Szczęśliwy dam znać jak postępuje reklamacja.
Odpowiedz
0 Lajków
Lalala
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
12-05-2021
Wiadomość 5 z 7 (2 426 wyświetleń)

Re: Re.: Reklamacja w wplatonatu

Do godziny reklamacja rozpatrzona, pieniądze są już na koncie. Emotikon: Szczęśliwy bardzo dziękuję! Życie Pan ratuje!
Odpowiedz
0 Lajków
Lalala
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
12-05-2021
Wiadomość 6 z 7 (2 416 wyświetleń)

Re: Re.: Reklamacja w wplatonatu

Super informacja Emotikon: Szczęśliwy 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 7 z 7 (2 408 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy