Odpowiedz

Re.: Wakacje kredytowe - #Covid19

@vanion W jakim ty Banku składałeś wniosek, że twierdzisz, że miałeś "relacje biznesowo-partnerskie z instytucją finansową"?

Bo z tego co ja się orientuje, masz ofertę, gdzie możesz z pomocą doradcy finansowego wybrać czy będzie prowizja lub nie, wybrać ubezpieczenie lub jego brak i ogólnie grzecznie podpisać co Ci przedstawią do podpisania.

A jak byś chciał coś zmienić, to zawsze masz "otwarte drzwi" by wyjść z oddziału Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Tsukuyomi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
4
27-03-2020
Wiadomość 121 z 133 (4 950 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

Rozpatrujemy wnioski o restrukturyzację. Do każdego podchodzimy indywidualnie. @KASIAMADPARTY być może w Twoim przypadku jest możliwość złożenia takiego wniosku w Moim ING. Oczywiście, jeśli nie zgadzasz się z naszym stanowiskiem, możesz złożyć reklamację.
@damian1984 jeśli składałeś wniosek o restrukturyzację, proszę o kontakt z działem, który zajmuje się tym tematem. Kontakt jest możliwy pod numerem 32 357 00 76 lub restrukturyzacja@ing.pl

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 122 z 133 (4 932 wyświetleń)

Re.: Wakacje kredytowe - #Covid19

[ Edytowane ]
 
Odpowiedz
0 Lajków
vanion
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
4
01-04-2020
Wiadomość 123 z 133 (4 924 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

Jak zwykle razaca niekompetencja... nie wiem, czy jest sens dyskutowac, bo kosultanci ING wszystko wiedza lepiej i interpretuja inaczej. Wnioski o odroczenie rat kredytowych zlozonych przez restrukturyzacje, nie beda rozpatrywane. Tak informuja konsultanci na infolinii oraz na 

czacie. Radze ustalic jedna wersje, zamiast wprowadzac ludzi w blad. Na poczatku wasi konsultanci kazali  skladac wnioski osobom bez mojego ing o zawieszenie rat przez dzial restrukturyzacji , ale potem sie wycofali z tego pomyslu. Wlasnie dlatego zlozylam reklamacje.

Kontaktowalam sie z dzialem restrukryzacji i tam rowniez powiedzieli, ze nie beda rozpatrywac tych wnioskow. Nie, bo nie. 

Ostatnia wersja waszych 'specjalistow' byla taka, ze ludzie bez mojego ing maja czekac, ale oczywiscie nie wiadomo jak dlugo. Nie mam mozliwosci zlozenia wniosku przez moje ing , bo go nie mam, nie moge go zalozyc, bo mieszkam za granica. 

To jest wlasnie pomoc  banku ing, ktorego mottem jest haslo:  licza sie ludzie. Smiech na sali. 

Odpowiedz
0 Lajków
KASIAMADPARTY
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
0
07-04-2020
Wiadomość 124 z 133 (4 923 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

Dobry wieczór. Zlozylismy wniosek o zawieszenie splaty kredytu 19 marca. Nie dostalismy ani potwierdzenia na maila, ani tez nikt z ING sie do nas nie odezwal. Jak dlugo trzeba czekac na kontakt? Wiem, ze minelo tylko kilka dni, ale na stronie jest napisane wlasnie, ze pracownik skontaktuje sie w ciagu kilku dni. Nie wiem czy mozna sprawdzic czy sprawa ma juz nadany jakis bieg, czy ten wniosek gdzies utknal? Bede wdzieczna za informacje ile (mniej wiecej, sle jednak liczbowo) trzeba czekac na kontakt.
Odpowiedz
0 Lajków
Ewa1978
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
23-04-2020
Wiadomość 125 z 133 (4 809 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

u mnie trwało to 14 dni: 9 kwietnia złożyłem wniosek przez internet, 21 kwi. zadzwonili, wczoraj tj 23.4 dostałem sms-a z banku, że zawieszono spłatę. 

s0828
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
25-03-2020
Wiadomość 126 z 133 (4 799 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

Dziekuje 😊
Odpowiedz
0 Lajków
Ewa1978
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
23-04-2020
Wiadomość 127 z 133 (4 765 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

Jeśli składałaś wniosek o restrukturyzację kredytu hipotecznego, skontaktuj się proszę z Działem Restrukturyzacji. Kontakt jest możliwy pod numerem telefonu 32 357 00 76 lub adresem mejlowym restrukturyzacja@ing.pl

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 128 z 133 (4 764 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

AgnieszkaR Juz sie z nimi kontaktowalam i poinformowano, mnie ze wniosku nie beda rozpatrywane, bo ktos nas wprowadzil w blad. 

NIe maja zamiaru ich rozpatrywac. Na email nikt nie raczy odpowiadziec.  Szczerze mowiac, to nie mam znow ochoty tracic czasu na dzwonienie na inforlinie, nikt tam nie moze pomoc, szkoda ze bank nie dba o klientow. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
KASIAMADPARTY
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
0
07-04-2020
Wiadomość 129 z 133 (4 736 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

Przepraszam Państwa czy ktoś słyszał coś na temat tarczy 3.0 i ujętych tam przepisów na temat wakacji kredytowych ? 

Odpowiedz
0 Lajków
kwiat201
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
08-04-2020
Wiadomość 130 z 133 (4 595 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy