Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Nadpłata kredytu z automatycznym skróceniem okresu kredytowania

Staramy się, wprowadzać zmiany na bieżąco. Standardowo trwa to 7 dni. Proszę, skontaktuj się z nami - (32) 357 00 57, sprawdzimy na jakim etapie jest Twój aneks. Nasza infolinia jest dostępna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.  

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 61 z 71 (7 258 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu z automatycznym skróceniem okresu kredytowania

I jak tam, czy po dwóch latach od mojego pytania są jakieś wieści w temacie uruchomienia usługi wnioskowania o skrócenie czasu kredytowania po nadpłacie bez wizyty w banku? Zamykacie placówki, stawiacie na mobile first, fajnie ciśniecie i macie dobry produkt, ale ten babol powinien już być dawno zaopiekowanyEmotikon: Szczęśliwy Możecie nawet wbić jakaś opłatę za to, skoro to  taki effort na produkcji, ale wydaje mi się, że macie jakieś powody by tego nie robić skoro nawet pandemia nie wpłynęła na przyspieszenie tej zmiany - temat wydaje się istotny tylko dla użytkowników - Waszych klientów. 

 

Weisschwartz
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
6
13-07-2017
Wiadomość 62 z 71 (5 519 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu z automatycznym skróceniem okresu kredytowania

Aktualnie wniosek o aneks do umowy, dotyczący skrócenia okresu kredytowania po nadpłacie, dostępny jest wyłącznie w naszej placówce bankowej. 

Telefonicznie pod numerem 32 357 00 57 możesz zamówić taki aneks. Do oddziału możesz więc podejść tylko raz, w celu podpisania gotowego aneksu. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 63 z 71 (5 485 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu z automatycznym skróceniem okresu kredytowania

A czy w ogóle mają Państwo w planach uruchomić opcję automatycznego skracania kredytu online, bez konieczności wizyty w banku? Wątek został założony 4 lata temu i nie ma żadnych postępów w tej sprawie mimo dużego zainteresowania klientów. W innych bankach taka opcja jest dostępna od dawna
mar118
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
3
25-07-2021
Wiadomość 64 z 71 (5 421 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu z automatycznym skróceniem okresu kredytowania

Nie mamy takiej opcji w Moim ING. Po nadpłacie możesz zamówić aneks skracający okres spłaty na infolinii 32 357 00 57 lub poprzez czat w Moim ING. 
Jeśli zamówisz go do 3 miesięcy od nadpłaty, to będzie on bezpłatny. 
Docelowo aneks muszą podpisać wszyscy kredytobiorcy w placówce banku podczas wcześniej umówionego spotkania. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 65 z 71 (5 348 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu z automatycznym skróceniem okresu kredytowania

O chyba coś Wam się udało w tej materii zdziałać! Brawo, warto o tym poinformować użytkowników Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Weisschwartz
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
6
13-07-2017
Wiadomość 66 z 71 (3 732 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu z automatycznym skróceniem okresu kredytowania

Co masz konkretnie na myśli? Nie widzę przy nadpłacie online możliwości wyboru opcji.

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 67 z 71 (3 645 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu z automatycznym skróceniem okresu kredytowania

jest już możliwość skrócenia okresu kredytowania z poziomu bankowości internetowej , korzystałam kilka razy

 

Odpowiedz
0 Lajków
Aldona1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
7
06-08-2022
Wiadomość 68 z 71 (3 556 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu z automatycznym skróceniem okresu kredytowania

Macie rację! Nie ma tej opcji bezpośrednio przy nadpłacie kredytu (tak jak ma to zrealizowane na przykład mBank), ale można złożyć z opcji przy Kredycie taką dyspozycję. Zadziałało i od razu zaktualizował się harmonogram.

 

@ING - dobra robota, szkoda tylko że tak prozaiczna funkcja wymagała tyle czasu na wprowadzenie

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 69 z 71 (3 287 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu z automatycznym skróceniem okresu kredytowania

Chciałam podpytać gdzie jest taka możliwość? Przed chwilą nadpłaciłam kredyt z zamiarem skorzystania ze skrócenia okresu kredytowania i nie miałam takiej opcji- z automatu zmniejszyło mi jedynie wysokość raty, a kompletnie nie o to mi chodziło... Czy może mieć tu znaczenie, że akurat dzisiaj jest dzień mojej "normalnej" comiesięcznej raty i jednocześnie korzystam w tym miesiącu z wakacji kredytowych?

Dodam, że 9.04 robiłam swoją pierwszą nadpłatę i wtedy miałam możliwość wyboru między opcją mniejszej raty, a skróceniem całkowitego okresu kredytowania.

Z góry dziękuję za odpowiedź, bo jestem chwilowo mocno poirytowana..

Odpowiedz
0 Lajków
Andziawro
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-05-2023
Wiadomość 70 z 71 (2 909 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy