Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Nadpłata kredytu z automatycznym skróceniem okresu kredytowania

Staramy się, wprowadzać zmiany na bieżąco. Standardowo trwa to 7 dni. Proszę, skontaktuj się z nami - (32) 357 00 57, sprawdzimy na jakim etapie jest Twój aneks. Nasza infolinia jest dostępna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.  

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 61 z 65 (2 717 wyświetleń)

I jak tam, czy po dwóch latach od mojego pytania są jakieś wieści w temacie uruchomienia usługi wnioskowania o skrócenie czasu kredytowania po nadpłacie bez wizyty w banku? Zamykacie placówki, stawiacie na mobile first, fajnie ciśniecie i macie dobry produkt, ale ten babol powinien już być dawno zaopiekowanyEmotikon: Szczęśliwy Możecie nawet wbić jakaś opłatę za to, skoro to  taki effort na produkcji, ale wydaje mi się, że macie jakieś powody by tego nie robić skoro nawet pandemia nie wpłynęła na przyspieszenie tej zmiany - temat wydaje się istotny tylko dla użytkowników - Waszych klientów. 

Weisschwartz
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
6
13-07-2017
Wiadomość 62 z 65 (978 wyświetleń)

Aktualnie wniosek o aneks do umowy, dotyczący skrócenia okresu kredytowania po nadpłacie, dostępny jest wyłącznie w naszej placówce bankowej. 

Telefonicznie pod numerem 32 357 00 57 możesz zamówić taki aneks. Do oddziału możesz więc podejść tylko raz, w celu podpisania gotowego aneksu. 

-----------------
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
710
162
04-09-2015
Wiadomość 63 z 65 (944 wyświetleń)

A czy w ogóle mają Państwo w planach uruchomić opcję automatycznego skracania kredytu online, bez konieczności wizyty w banku? Wątek został założony 4 lata temu i nie ma żadnych postępów w tej sprawie mimo dużego zainteresowania klientów. W innych bankach taka opcja jest dostępna od dawna
mar118
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
3
25-07-2021
Wiadomość 64 z 65 (880 wyświetleń)

Nie mamy takiej opcji w Moim ING. Po nadpłacie możesz zamówić aneks skracający okres spłaty na infolinii 32 357 00 57 lub poprzez czat w Moim ING. 
Jeśli zamówisz go do 3 miesięcy od nadpłaty, to będzie on bezpłatny. 
Docelowo aneks muszą podpisać wszyscy kredytobiorcy w placówce banku podczas wcześniej umówionego spotkania. 

Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
472
108
04-09-2015
Wiadomość 65 z 65 (807 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Proszę się nie gniewać ale trochę śmieszna odpowiedź... Jak mam pobrać aplikację z "zaufanego i autoryzowanego sklepu" skoro jako użytkownik Huawei nie mam dostępu do sklepu Google? Pobieram skąd się

...

11-08-2022
Przelew na konto zagraniczne

Witam
Zrobiłem przelew na konto zagraniczne w Euro z konta w walucie polskiej.
Wszystko poszło ok
Wyskoczyła mi informacja że przelew został zlecony do realizacji, ale nie pobrano mi tej kwoty z kąta.Tak...

11-08-2022
Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Nie planujemy wprowadzenia aplikacji Moje ING do AppGallery. Nie rekomendujemy instalowania aplikacji z nieznanych źródeł. W ten sposób narażasz się i swoje finanse. Zalecamy instalowanie aplikacji ty

...

11-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy