Odpowiedz
Dzień dobry. Czy ktoś może mi powiedzieć, co to za zamieszanie z wydawaniem decyzji w sprawie kredytu hipotecznego? Mija 32 dzień roboczy, na forach wpisy o problemach w systemie, nie każdy ma pół roku na czekanie na decyzje.
Odpowiedz
0 Lajków
Katarzyna871
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
2
20-07-2021
Wiadomość 1 z 6 (3 228 wyświetleń)

Re.: Decyzja

49 dzien roboczy na decyzje tragedia!
Odpowiedz
0 Lajków
Nomi1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-07-2021
Wiadomość 2 z 6 (3 127 wyświetleń)

Re.: Decyzja

Składałeś wniosek w oddziale czy przez pośrednika/doradcę? Pytam z ciekawości, bo próbuję ustalić czy ma to znaczenie.

Odpowiedz
0 Lajków
bpacholek
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
1
29-07-2021
Wiadomość 3 z 6 (2 871 wyświetleń)

Re.: Decyzja

Ja złożyłam wniosek 1 czerwca i do tej pory czekam na decyzję ostateczną. 17 lipca była wstępna decyzja
Odpowiedz
0 Lajków
motylek1991haha
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-07-2021
Wiadomość 4 z 6 (2 851 wyświetleń)

Re.: Decyzja

Ja składałem wniosek pod koniec kwietnia przez pośrednika. 15 lipca wreszcie status "mamy juz wszystkie dokumenty podejmujemy decyzję". Po kilku dniach znów zmiana statusu na "czekamy na dodatkowe dokumenty..." Dziś rano 30 lipca zmiana na " mamy już wszystkie dokumenty...." więc znów nadzieja że to powoli koniec. Niestety po południu znów zmiana na "czekamy na dodatkowe dokumenty...." Naprawdę ręce opadają. Najgorsze jest to że nie ING nie udzieli nam żadnych informacji bo wniosek złożony przez pośrednika, a pośrednik twierdzi że wszystkie dokumenty złożone. Pozostało nam chyba tylko zacząć wszystko od nowa z innym bankiem.
Odpowiedz
0 Lajków
marlang
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
5
28-07-2021
Wiadomość 5 z 6 (2 734 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja

Katarzyna871 aktualnie czas rozpatrzenia wniosku jest dłuższy, ponieważ mamy bardzo interesującą ofertę i wiele wniosków. Dziękujemy za takie zainteresowanie i jednocześnie przepraszamy, że trwa to tak długo. marlang Jeżeli masz pytania co do statusu wniosku skontaktuj się z opiekunem wniosku, który wszystko dokładnie sprawdzi brakujące dokumenty.  

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 6 z 6 (2 653 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy