21-07-2021 17:29
22-07-2021 10:37
29-07-2021 12:13
Składałeś wniosek w oddziale czy przez pośrednika/doradcę? Pytam z ciekawości, bo próbuję ustalić czy ma to znaczenie.
29-07-2021 13:09
30-07-2021 15:30
31-07-2021 15:36
Katarzyna871 aktualnie czas rozpatrzenia wniosku jest dłuższy, ponieważ mamy bardzo interesującą ofertę i wiele wniosków. Dziękujemy za takie zainteresowanie i jednocześnie przepraszamy, że trwa to tak długo. marlang Jeżeli masz pytania co do statusu wniosku skontaktuj się z opiekunem wniosku, który wszystko dokładnie sprawdzi brakujące dokumenty.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026