Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

dyspozycja na wypadek śmierci bez wizyty w oddziale

Czy aktualnie w Ing można ustanowić dyspozycję na wypadek śmierci online ? Chodzi o ustanowienie osoby do nowo założonego rachunku w ING. Ta sama osoba przypisana jest już na taką okoliczność do poprzednio posiadanych w ING rachunków więc chodzi tylko o poszerzenie tych zapisów o nowy ROR.

Odpowiedz
0 Lajków
nerraw
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
04-03-2020
Wiadomość 1 z 7 (15 807 wyświetleń)

Re: dyspozycja na wypadek śmierci bez wizyty w oddziale

[ Edytowane ]

Dyspozycję na wypadek śmierci możesz ustanowić tylko w naszym oddziale. Podczas składania dyspozycji w placówce może być tylko właściciel konta. Ważne, żeby miał ze sobą dane osoby, którą chce wskazać w dyspozycji. Powinien znać: imię, nazwisko, imię ojca, matki, pesel, adres i stopień pokrewieństwa.

W dyspozycji na wypadek śmierci możesz wskazać jedną lub kilka osób ze swojej rodziny. 

 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 7 (15 735 wyświetleń)

Re: dyspozycja na wypadek śmierci bez wizyty w oddziale

Jeżeli wasze oddziały pracują do 15 a tylko w poniedziałki do 17 to jak ma to zrobić osoba pracująca??

To jest niepoważne traktowanie klienta... Chyba można w końcu dopracować się formularza online..

bakubi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
20-05-2021
Wiadomość 3 z 7 (13 623 wyświetleń)

Re: dyspozycja na wypadek śmierci bez wizyty w oddziale

Faktycznie, nasze oddziały mają skrócone godziny pracy. W niektórych miejscowościach są oddziały czynne dłużej, zlokalizowane są w centrach handlowych. Ich dostępność możesz sprawdzić tutaj: https://www.ing.pl/oddzialy-i-bankomaty?type=oddzial
Przekazałam Twoją sugestię o udostepnieniu dyspozycji na wypadek śmierci w bankowości internetowej, aby tą kwestię móc załatwiać zdalnie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 4 z 7 (13 561 wyświetleń)

Re: dyspozycja na wypadek śmierci bez wizyty w oddziale

Niepoważne traktowanie klienta. Myślę, że w Polsce zrobiła się mentalność taka, że każdemu się wszystko należy, a to konto darmowe, bo wieloletni klient, a to oddział do 22, najlepiej w sobotę i niedzielę, wliczając wszystkie święta. Jestem zwolennikiem zamkniętych miejsc pracy w sobotę i niedzielę. Znajomy mieszka na za granicą, godziny banków też skrócone z zaznaczeniem, że w piątek jest weekend i już o 12 nic się nie załatwi, bo piją już kawę. Chcesz złożyć dyspozycję na wypadek śmierci, trzeba się zwolnić z pracy. Może doradcę do domu wysłać i przy okazji zakupy zrobić, bo może sklepy osiedlowe zamknięte? Umyć okna w dodatku?
Odpowiedz
0 Lajków
JB1
JB1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
2
28-10-2021
Wiadomość 5 z 7 (10 426 wyświetleń)

Re: dyspozycja na wypadek śmierci bez wizyty w oddziale

masz rację - każdy od ciebie czegoś wymaga, a ty przychodzisz do pracy tylko odpocząć i wziąć kasę co miesiąc a nie po to by obsługiwać ludzi, ale jest na to sposób - założyć konto w bardziej przyjaznym banku - nie będę wymieniał nazwy z prostego powodu; zrobić przelew i zamknąć tu konto :-) I kończą się kłopoty z załatwieniem prostych spraw. :-) Życzę tobie żeby zbyt szybko nie wyleli ciebie z pracy bo gdzie taką drugą znajdziesz? :-)

Odpowiedz
0 Lajków
Janzen
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-11-2023
Wiadomość 6 z 7 (4 717 wyświetleń)

Re: dyspozycja na wypadek śmierci bez wizyty w oddziale

Popieram. Zmienić bank na bardziej przyjazny. Ten już nie nadąża za zmianami. Właśnie po to ma się konto internetowe, by większość spraw załatwić online.  

Odpowiedz
0 Lajków
irl
irl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
5
23-11-2023
Wiadomość 7 z 7 (4 655 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy