Odpowiedz

Promocje dla stałych klientów!

Jak to jest, że ING praktycznie ciągle daje promocje dla nowych klientów? Dlaczego człowiek przychodzący z ulicy, zawsze dostaje coś EXTRA?

 

Teraz Wasza aktualna promocja:

500 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct lub Mobi w ING Banku Śląskim. Ponadto 7% dla oszczędności do 200 000 zł

 

I tak cały czas, dla nowych klientów promocje za założenie konta. Promocja na Oszczędnościach itd

 

A dlaczego stały klient nie dostaje nic ?

 

Chętnie bym chciał dostać maila czy po zalogowaniu do konta:

"Drogi p. (tu imię i nazwisko). Dziękujemy, że z nami jesteś X (minimum np 5 lat). Z tej okazji mamy dla Ciebie 200zł extra w ramach prezentu dla stałego klienta lub promocje 500zł jeśli:

W okresie trzech miesięcy od dnia X.X.XXXX

  • w 2 dowolnie wybranych miesiącach zapewnij łączne wpływy na ROR w wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj 15 transakcji bezgotówkowych, płacąc za usługi i zakupy w sklepach stacjonarnych;
  • zapłać min. 1 raz BLIKIEM w Internecie
  • zaloguj się co najmniej 3 razy do aplikacji Mobilnej Moje ING"

Ależ to byłoby piękne drogie ING, gdyby stały klient również został doceniony za to, że jest z Wami Emotikon: Szczęśliwy

 

Kiedy taki ukłon w sprawie stałych klientów drogie ING? CZEKAMY!

 

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz II
Główny rachmistrz II icon
317
48
03-02-2016
Wiadomość 1 z 1 (206 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Oko bonus nowe warunki

Niestety, wszystkie banki są uparte na dawanie dobrych warunków tzn oprocentowanie tylko przy nowych środkach. Każdy bank bez wyjątku jeśli chodzi o promocji na konta oszczędnościowe
A dla środków już ...

16-10-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

Witam Dziękuję za odpowiedź.Własnie w tym miesiącu chciałam zacząć nadpłacać rate kredytu skracając okres kredytowania i niestety wychodzi ,że nie mam takiej opcji . Czyżby już nie można było ? Zrobił...

15-10-2024
Re.: Karta wirtualna Applepay

Karty wirtualnej z ING nie dodasz do Curve, przynajmniej jeszcze do niedawna się nie dało.

15-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy