Odpowiedz

karta kredytowa a doładowanie Revolut

Witam, czy istnieje możliwość zasilenia konta REVOLUT kartą kredytową VISA ? Zastanawiam się nad zamówieniem takowej

Odpowiedz
0 Lajków
skawo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-09-2022
Wiadomość 1 z 3 (711 wyświetleń)

Re: karta kredytowa a doładowanie Revolut

To bardziej pytanie do Revoluta. O ile będzie to zasilenie na zasadzie płatności kartą, to karty kredytowe również pozwalają na płatności nimi w internecie. Dodatkowo płatności naszymi kartami kredytowymi za granicą są bezpłatne i nie ma w nich prowizji za przewalutowanie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
700
223
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (633 wyświetleń)

Re.: karta kredytowa a doładowanie Revolut

[ Edytowane ]

U mnie przy próbie doładowania kartą kredytową VISA był jakiś problem. Potwierdzałem pomyślnie transakcję w aplikacji mobilnej, ale ostatecznie nie dochodziło do jej zrealizowania. Nie wiem czy problem jest po stronie ING czy też Revoluta. W Revolut występował status "oczekujący", a później dostawałem informację że zasilenie zakończyło się niepowodzeniem. Rozwiązaniem było podpięcie karty pod Google pay. Teraz zasilam Revoluta kartą kredytową poprzez Google play.

Odpowiedz
0 Lajków
tompot
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
27-03-2021
Wiadomość 3 z 3 (483 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Własne kategorie transakcji! - Po raz kolejny

Wszystkie opinie i sugestie są dla nas ważne. Przekazujemy je zawsze do osób odpowiedzialnych za rozwój naszej bankowości internetowej. Jeśli tylko wprowadzimy zmiany w tym zakresie, to poinformujemy

...

27-11-2022
Rezygnacja z terminala płatniczego

Od 1,5 tyg próbuję zrezygnować z terminala płatniczego spółki, która od tego miesiąca została zamknięta. Dzwoniłam na infolinię, gdzie dowiedziałam się, że muszę to zrobić przez bankowość internetową,

...

27-11-2022
Naliczanie odsetek

W jaki sposób zaokrąglone są odsetki w racie? Nie jest to ani standardowe zaokrąglenie do 2 miejsca po przecinku. Odsetki obliczam standardowo tj. oprocentowanie/365× liczba dni×kapitał pozostały. Por...

26-11-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy