Odpowiedz

karta kredytowa a doładowanie Revolut

Witam, czy istnieje możliwość zasilenia konta REVOLUT kartą kredytową VISA ? Zastanawiam się nad zamówieniem takowej

Odpowiedz
0 Lajków
skawo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-09-2022
Wiadomość 1 z 7 (9 461 wyświetleń)

Re: karta kredytowa a doładowanie Revolut

To bardziej pytanie do Revoluta. O ile będzie to zasilenie na zasadzie płatności kartą, to karty kredytowe również pozwalają na płatności nimi w internecie. Dodatkowo płatności naszymi kartami kredytowymi za granicą są bezpłatne i nie ma w nich prowizji za przewalutowanie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 7 (9 383 wyświetleń)

Re.: karta kredytowa a doładowanie Revolut

[ Edytowane ]

U mnie przy próbie doładowania kartą kredytową VISA był jakiś problem. Potwierdzałem pomyślnie transakcję w aplikacji mobilnej, ale ostatecznie nie dochodziło do jej zrealizowania. Nie wiem czy problem jest po stronie ING czy też Revoluta. W Revolut występował status "oczekujący", a później dostawałem informację że zasilenie zakończyło się niepowodzeniem. Rozwiązaniem było podpięcie karty pod Google pay. Teraz zasilam Revoluta kartą kredytową poprzez Google play.

Odpowiedz
0 Lajków
tompot
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
27-03-2021
Wiadomość 3 z 7 (9 233 wyświetleń)

Re.: karta kredytowa a doładowanie Revolut

Odkopię trochę temat. Czy doładowanie konta np. Revolut jest zgodne z regulaminem? Czy ing zamierza coś z tym robić?
Jak kwestia odesłania takich środków na moje konto z powrotem? Czy taki przelew na wyższą kwotę może być nietypowo traktowany?
Odpowiedz
0 Lajków
Papamek5
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
26-07-2021
Wiadomość 4 z 7 (6 523 wyświetleń)

Re: Re.: karta kredytowa a doładowanie Revolut

Napisz dokładnie, co masz na myśli w temacie zgodności doładowania konta Revolut z regulaminem? 

 

Transakcje są sprawdzane przez system. Może być tak, że dla bezpieczeństwa transakcja zostanie odrzucona. Każdy taki przypadek jest indywidualny i najlepiej konsultować go z nami poprzez infolinię wtedy, kiedy to wystąpi. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
77
11
03-03-2023
Wiadomość 5 z 7 (6 458 wyświetleń)

Re: Re.: karta kredytowa a doładowanie Revolut

Możliwe na logikę jest aby doładować za pełny limit karty konto revolut, tam wpłacić do sejfu i trzymać przez okres bezodsetkowy. Potem wypłacać aby spłacić kartę i powtórzyć operację.
Tutaj dwie wątpliwości:
1. Czy takie wykorzystanie limitu jest legalne?
2. Czy przychodzący co miesiąc przelew zwrotny na kwotę limitu karty od reovlut jest sytuacją bezpieczną z prawno-skarbowego punktu widzenia?
Odpowiedz
0 Lajków
Papamek5
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
26-07-2021
Wiadomość 6 z 7 (6 454 wyświetleń)

Re: Re.: karta kredytowa a doładowanie Revolut

Co do pierwszego pytania - możesz dowolnie korzystać ze swojej karty i limitu kredytowego, który jest Ci przyznany. Warto jednak dbać o terminową spłatę, żeby uniknąć odsetek. Odnośnie pytania drugiego, to w tym temacie warto skonsultować się z radcą prawnym lub urzędem skarbowym. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
77
11
03-03-2023
Wiadomość 7 z 7 (6 449 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy