04-01-2025 16:56
Dzień dobry,
mam pytanie o program Priority Pass do karty kredytowej - Platynowej Mastercard.
Gdy zakładałem kartę wejścia dla posiadacza karty były nielimitowane, a wejścia dla gościa kosztowało 32 USD.
Teraz widzę, że dla nowych kart jest limit 4 wejścia dla posiadacza i 2 dla gościa - powyżej limitu płatne jak wcześniej 32 USD
Jakie limity mnie obowiązują, te z momentu założenia karty, czy obecne?
05-01-2025 17:05
Nowa oferta Platynowej Karty Kredytowej
Od 24 września obowiązuje nowa oferta KK Platynowej. Klienci którzy podpisali umowę przed tą datą, korzystają z karty na dotychczasowych warunkach ale jeśli np. złożą wniosek o zmianę limitu karty (kredytowego) to podpisując aneks, przejdą na nową ofertę – a tam np. zamiast nielimitowanych darmowych wejść do saloników lotniskowych dla właściciela karty są tylko 4 bezpłatne![]()
https://ing.sharepoint.com/sites/intranet-36/sitepages/news.aspx/N02/pl-PL/Nowa-oferta-Platynowej-ka...
Czy już udało się przeanalizować możliwość wprowadzenia Samsung Pay? Minęło już sporo czasu i zapewne są już jakieś decyzje.
25-08-2026Posiadam działkę o powierzchni ok. 6 000 mkw. (w MPZP jako rolna) oraz umowę dzierżawy na inną działkę, co łącznie daje mi powierzchnię ponad 1 ha.
Przymierzam się do budowy domu na w/w działce w ramac
... 25-08-2026