O MateuszS

4 Polubień
5 Rozwiązań
17 Postów
Re: Nadpłata kredytu...

Wysokość nadpłaty i jej częstotliwość nie ma znaczenia. Możesz więc do 3 miesięcy od nadpłaty złożyć wniosek o aneks i nie pobierzemy żadnej opłaty. Jak już pisaliśmy wcześniej - możemy ustalić maksymalnie taką ratę, jaką najwyższą już płaciłaś.

Oprocentowanie stałe nie wpływa na taki aneks. Jedyne ograniczenie tutaj dotyczy czasu do jakiego skracasz umowę. Nie może on być krótszy, niż pozostały c

...
0
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Re: Konto walutowe z większą ilością walut

Dziękujemy za sugestię, na ten moment nie planujemy rozszerzenia oferty o inne waluty.

1
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Re: Rynek zagraniczny i więcej TFI

Analizujemy ofertę dostępną na rynku i na bieżąco zmieniamy naszą ofertę. Aktualnie nie planujemy dodawania funduszy PKO ani Allianz ani funduszy zagranicznych.

1
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Re: Pensja na juz

Po 15 dniach pobierzemy tę pożyczkę z Twojego konta i powstanie debet. W przypadku powstania salda debetowego, naliczamy odsetki podwyższone w stosunku rocznym. Odsetki podwyższone obliczane są według zmiennej stopy procentowej.

0
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Re: Logowanie dwuetapowe

Przy logowaniu z tych samych urządzeń oraz tych samych adresów IP weryfikacja może nie być wymagana. O tym decyduje system.

1
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Re: Mamy a finanse i decyzje - infografika na podstawie badań

Niestety nie mamy w planie.  Jak tylko pojawią się na rynku ciekawe badania dotyczące finansów ojców- pewnie na ich podstawie taką opracujemy.

0
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Re: Historia transakcji w csv

Tak, generowanie historii w tym rozszerzeniu jest możliwe w formie szablonu eksportu danych.

Po zalogowaniu trzeba wybrać odpowiednio: Administracja i Narzędzia – Import/Eksport – Szablony Eksportu – Dodaj szablon (prawy górny róg ekranu).

Dzięki temu z listy dostępnych szablonów można wybrać Historia Operacji, dodać to co ma się znaleźć w szczegółach i zapisać go.

Pojawi się w szablonach i można

...
1
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Terminy realizacji drugiej transzy.

Transze uruchamiamy do 10 dni kalendarzowych/roboczych (w zależności od tego, jak stanowią zapisy w umowie). W tej sytuacji proponowałbym, z uwagi na ryzyko przekroczenia, wskazanego przez dewelopera terminu, na złożenie wniosku w oddziale, u specjalisty hipotecznego (nie naliczamy dodatkowych kosztów, ale najlepiej to zrobić niezwłocznie). Najlepiej, jeśli zadzwonisz na naszą infolinię. Pod numer

...
2
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze
Przekazałem prośbę o przyśpieszenie reklamacji do odpowiedniego zespołu.
0
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Re: Kredyt na klik

Oferty na kilk generowane są przez system, na podstawie analizy Twojego konta. Ciężko przewidzieć, czy i kiedy pojawi się u Ciebie następna taka oferta oraz na jaką będzie kwotę.

0
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Re: zmiana oprocentowania ze zmiennego na stałe

Tak, będziemy ponownie badać zdolność kredytową Jednak w sytuacji decyzji negatywnej, po prostu nie przygotujemy aneksu. Nasza decyzja nie będzie miała wpływu na Twój aktualnie spłacany kredyt Emotikon: Szczęśliwy

5
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Re.: Przepisanie działki.

Możemy przepisać kredyt na Ciebie, po złożeniu aneksu w naszej placówce bankowej. Podczas takiej wizyty konieczna jest obecność aktualnego kredytobiorcy i Twoja. Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową. Będziemy potrzebować również podstawy prawnej, dlaczego ten kredyt ma zostać Tobie przepisany np. orzeczenie o separacji, potwierdzenie rozwodu albo rozdzielności.

1
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Re: Pozytywna decyzja kredytowa hipoteczny

Najprostszym rozwiązaniem jest wypłata pełnej kwoty i od razu dokonanie nadpłaty. 
Jeśli masz gotówkę, którą wpłacisz deweloperowi i nie potrzebujesz takiej kwoty kredytu, o jaką wnioskowałeś, będziemy potrzebować zaświadczenie od dewelopera, że taką gotówkę mu wpłaciłeś. Musimy wiedzieć, że warunki z umowy zostały dotrzymane.

 

****

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpow

...
0
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Re: nadpłata kredytu

Gratulujemy pozytywnej decyzji Emotikon: Szczęśliwy 
Możesz nadpłacić dowolną kwotę, z już uruchomionej transzy. Jeśli kredyt mamy Ci wypłacić w kilku transzach pamiętaj, żeby nie spłacić całej uruchomionej kwoty - to spowoduje zamknięcie kredytu.
Nadpłacając kredyt spłacasz kapitał, a to od niego naliczamy odsetki. Im mniejsza kwota kapitału do spłaty, tym mniejsze odsetki. Ostatecznie więc taki kredyt będzie Cię ko

...
0
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Re: Błąd modułu wpłat!

Przekazałem prośbę o przyśpieszenie reklamacji do odpowiedniego działu.

1
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Re: Kolejność - imię i nazwisko

Niestety nie ma możliwości zmiany sposobu wyświetlania imienia i nazwiska ani ukrycia drugiego imienia — dziękuję za sugestię, przekażę ją do odpowiedniej jednostki.

0
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Re: Wydłużenie terminu oddania budynku do uzytkowania,.

Jeśli korzystasz już z maksymalnego okresu karencji, a jeszcze dodatkowo potrzebujesz go wydłużyć, konieczna jest Twoja wizyta u specjalisty, u którego składałeś dokumenty. Przyjmie od Ciebie aneks do umowy, a następnie skieruje go do analityka. Dopiero po tym otrzymasz decyzję w tej sprawie. 
 

2
MateuszS
Moderator
Moderator icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎02-09-2021 16:49
Data ostatnich odwiedzin ‎13-06-2022 09:58
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 17
Łączna liczba otrzymanych Lajków 4
Posty, które lubię