Odpowiedz

Zwiększenie limitu karty kredytowej

Czy jest możliwość zwiększenia limitu karty kredytowej? Czy można to zrobić przez internet?

Odpowiedz
0 Lajków
Aeris
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-01-2018
Wiadomość 1 z 6 (21 011 wyświetleń)

Re.: Zwiększenie limitu karty kredytowej

Istnieje taka możliwość.

 Po zalogowaniu do Mojego ING należy przejść do „Poprxednij wersji systemu” 

( link znajduje się w stopce, po zalogowaniu do mojego ing). W Poprzedniej wersji systemu wybierz „ofertę. na klik” , a tam kafelek „potrzebuje pieniędzy” , kolejno w sekcji karta kredytowa, podwyższenie limitu.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 6 (20 988 wyświetleń)

Re.: Zwiększenie limitu karty kredytowej

Ta funkcja już nie działa, a próba złożenia wniosku z nowej wersji systemu nie działa (nie udało się pobrać wniosku) i tak księ dzieje z poziomu aplikacji i przeglądarek z ktorych korzystam. 

Odpowiedz
0 Lajków
Weisschwartz
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
6
13-07-2017
Wiadomość 3 z 6 (19 093 wyświetleń)

Re: Re.: Zwiększenie limitu karty kredytowej

Weisschwartz W Moim ING nie udostępniliśmy jeszcze pełnej możliwości złożenia wniosku o podwyższenie limitu karty kredytowej. 
Jest to możliwe tylko dla osób, dla których przygotowaliśmy dedykowaną ofertę - bez konieczności składania standardowego wniosku. 
O podwyższenie limitu możesz zawnioskować w każdej naszej placówce. Za tę dyspozycję nie pobieramy żadnej opłaty. Wiąże się to z oceną Twojej zdolności.  kredytowej. Gdy Twoje wynagrodzenie wpływa na nasze konto, potwierdzimy je przelewami i z reguły nie wymagamy dodatkowych dokumentów. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1072
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 6 (19 023 wyświetleń)

Re: Re.: Zwiększenie limitu karty kredytowej

Witam,

 

A jak znalezc przygotowana oferte. Kiedys widzialem taki komunikat natomiast w niego nie kliknalem...

Odpowiedz
0 Lajków
MK2
MK2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-09-2018
Wiadomość 5 z 6 (17 402 wyświetleń)

Re: Re.: Zwiększenie limitu karty kredytowej

Jeżeli przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną propozycję, to będziesz ją widział w Moich finansach (najczęściej napisana na pomarańczowo). 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (17 312 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy