Odpowiedz

Karta kredytowa, a 300 zl.

Dzień dobry,
kilka tygodni temu skorzystałam z możliwości otrzymania karty kredytowej w promocjii, która wiązała się z otrzymaniem 300 zł po wakacjach.
Chciałam zapytać, czy aby otrzymać owe 300 zł karta musi być splacona w całości do końca okresu wakacyjnego?
Pozostałe warunki promocji są mi znane.
Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
kaszerek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
28-08-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 121 wyświetleń)

Re: Karta kredytowa, a 300 zl.

[ Edytowane ]

Jeżeli skorzystałaś z promocji Zyskaj 300 zł z kartą kredytową, to nie określamy terminu spłaty całej kwoty Twoich płatności. Ważne, żebyś terminowo spłacała, co najmniej minimalną kwotę zadłużenia – dla karty kredytowej Visa 4% kwoty wykorzystanego limitu (nie mniej niż 50 zł), Karta kredytowa MasterCard, Złota karta kredytowa Visa i Platynowa karta kredytowa 5% kwoty wykorzystanego limitu (nie mniej niż 50 zł).

Powinnaś wykonać minimum 5 transakcji kartą w okresie 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o kartę. Nie powinnaś rozwiązać umowy o kartę kredytową i być jej posiadaczem, co najmniej do dnia 30.09.2018 r. Nagrodę wypłacimy najpóźniej do 10.10.2018 r. na rachunek Twojej karty kredytowej. W momencie wypłaty nagrody musisz być posiadaczem karty kredytowej wydanej w trakcie trwania Promocji.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 048 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wpłatomat wciągnął pieniądze

Cześć wszystkim,

 

Niestety w zeszły czwartek wpłatomat planetcash wciągnął mi 15200zł Emotikon: Smutny

 

Od razu zadzwoniłem na infolinię i zgłosiłem reklamację. Pan powiedział że sprawa najpewnie zostanie wyjaśniona w

...

19-03-2024
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy