Odpowiedz

Potwierdzenie Przelewu Karty Kredytowej.

Witam. Znalazłem już post na ten temat lecz z 2016r. Ja dziś potrzebuje potwierdzenia przelewu z karty kredytowej, ale nie ma takiej opcji, a przełączenia na stare ing online nie ma lub nie widzę. Tak więc moje pytanie brzmi jak zdobyć/uzyskać takie potwierdzenie.
Odpowiedz
0 Lajków
freekill932
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-06-2020
Wiadomość 1 z 2 (5 987 wyświetleń)

Re: Potwierdzenie Przelewu Karty Kredytowej.

Dla karty kredytowej nie możesz pobrać potwierdzenia jednostkowej transakcji/ przelewu w Moim ING.

Możesz pobrać pełne zestawienie operacji. W tym celu przejdź do szczegółów karty i wybierz ”Karta kredytowa” -> ” Zestawienie transakcji” -> ” Pobierz zestawienie PDF". Jeśli zależy Ci na konkretnym potwierdzeniu, proszę żebyś napisał do nas na czacie w moim ING. Przygotujemy je dla Ciebie Emotikon: Szczęśliwy 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 911 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy