Odpowiedz

Wymiana karty?

Część. Ostatnio rozmagnetyzowala mi się karta i nie mogę płacić zblizeniowo...  Posiadam kartę z własną grafiką i chciałabym dokonać wymiany, aby znowu móc płacić zbliżeniowo bez wsuwania i używania pinu. Na forach i w Internecie piszą, że aby zamówić nową kartę trzeba zastrzec obecną I ponownie zamówić w aplikacji bankowej. Gdy szukałam opcji z zastrzeżeniem weszłam  w profil > moje finanse > karty, płatności... > VISA zbliżeniowa  i tam znalazłam opcje wymień kartę, gdzie pisze, że obecną będzie jeszcze działać do czasu otrzymania nowej. Jak klikam przejdź dalej to nie pisze nic na temat własnej grafiki, więc zastanawia mnie czy wymieniona karta dostanie taką samą grafikę jak obecną czy domyślą?

Odpowiedz
0 Lajków
Iza02
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
14-08-2024
Wiadomość 1 z 2 (2 331 wyświetleń)

Re.: Wymiana karty?

[ Edytowane ]

Tak, wyślemy kartę z taką samą grafiką. Przy wymianie nie będzie opłaty. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1088
216
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 284 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: WPŁATOMAT ,,ZJADŁ,, PIENIĄDZE

Witam u mnie to samo numer sprawy 109078/092024 zjadło 3790 zł potrzebuję pieniądze na rachunki od piątku nic się nie dzieje

16-09-2024
Re.: Koniec stałej stopy - nadpłata i nowe warunki

i drugie pytanie co w sytuacji kiedy bank złoży mi propozycje nowych warunków np w grudniu a ja w styczniu nadpłacę kolejną transzę? Czy nastąpi zmiana warunków? I pytanie 3 - korzystałem z wakacji kr...

16-09-2024
Zamknięcie rachunku bankowego

Po jakim czasie bank zamyka nieużywany rachunek bankowy?

16-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy