Odpowiedz

Nowy wygląd karty w Apple Pay

Przed chwilą dodałem kartę Visa Zbliżeniowa do Apple Pay na nowym telefonie i ze zdziwieniem stwierdziłem brak lewka na jej grafice. Co się z nim stało? Byłem przekonany, że to symbol ING, który ewidentnie kojarzy się z marką. Jedyne co pozostało to pomarańczowe tło (załącznik).

Odpowiedz
0 Lajków
darkfence
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-01-2020
Wiadomość 1 z 9 (13 106 wyświetleń)

Re: Nowy wygląd karty w Apple Pay

Faktycznie mamy nowe wizerunki kart w portfelach zewnętrznych tj. Apple Pay, Google Pay i Garmin Pay. Nowe wizerunki są uproszczonymi wersjami wizerunków kart plastikowych i zostały ujednolicone dla całej naszej grupy. Lew to oczywiście nasz symbol i nie zabrakło go również na nowej wersji karty  Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 9 (13 001 wyświetleń)

Re: Nowy wygląd karty w Apple Pay

Karty użytkowników powinny mieć taki sam wyglad jak te które użytkownik ma fizycznie. Ja np celowo mam dwie inne fizycznie by je rozróżniać a w Apple Pay obydwie są po prostu pomarańczowe co mnie irytuje bo za każdym razem w sklepie muszę zgadywać. Współczuje tym co maja więcej tych kart w jednym banku xP
Odpowiedz
0 Lajków
Magda234
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-12-2020
Wiadomość 3 z 9 (11 873 wyświetleń)

Re: Nowy wygląd karty w Apple Pay

@Magda234 W Apple Pay możesz dodać karty debetowe i kredytowe - każda z nich jest opisana. Faktycznie karty debetowe są koloru pomarańczowego. Jeśli masz spersonalizowaną grafikę, nie będzie ona widoczna w Apaple Pay. Karta kredytowa będzie innego koloru. Przy każdej karcie będziesz widziała 4 ostatnie cyfry z numeru karty. W Apple Pay możesz również ustawić jedną z kart, jako domyślną do płatności. Możesz ustawić tę, z której najczęściej korzystasz. Przekazałam również Twoje sugestie odnośnie prezentacji kart do odpowiedniego zespołu Emotikon: Szczęśliwy 

 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 4 z 9 (11 834 wyświetleń)

Re: Nowy wygląd karty w Apple Pay

Czy coś się w tej kwestii zmieniło? W Apple Pay mam 2 karty na koncie osobistym i obydwie tak samo wyglądają poza różnicą w numerze. Potwierdzam jest to irytujące - Czy możliwość zmiany koloru i symbolu grafiki jest problemem? Mamy już rok 2022. 

Odpowiedz
0 Lajków
batum
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-02-2022
Wiadomość 5 z 9 (9 357 wyświetleń)

Re: Nowy wygląd karty w Apple Pay

@batum nadal  wykorzystujemy standardowe wizerunki kart. Niestety nie ma możliwości wykorzystania indywidulanych wizerunków 

 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 6 z 9 (9 032 wyświetleń)

Re: Nowy wygląd karty w Apple Pay

Uważam ze skoro zamawia się kartę z wizerunkiem powinna być możliwość zapisania takiej z wizerunkiem. Tez specjalnie wczoraj taka zamówiłam żeby mieć rozróżnienie która do którego konta. Jestem rozgoryczona ze zapłaciłam 15zl za kartę a dalej nie ułatwi mi to życia
Odpowiedz
0 Lajków
Olcia1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-04-2023
Wiadomość 7 z 9 (5 345 wyświetleń)

Re.: Nowy wygląd karty w Apple Pay

Zostałem dotknięty opisanym wyżej problemem. Dwa konta, dwie karty, jeden z plastików z innym wizerunkiem, ale w Apple Pay ten sam wizerunek. Może rozwiązaniem jest inny domyślny wygląd karty dla konta Active?
Odpowiedz
0 Lajków
ArturK
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
12-04-2023
Wiadomość 8 z 9 (5 254 wyświetleń)

Re: Nowy wygląd karty w Apple Pay

Przekazaliśmy Wasze sugestie i opinie do odpowiedniej jednostki w naszym banku.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 9 z 9 (5 251 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy