Odpowiedz

Karta Mastercard do konta.

Witam, dlaczego w Waszym banku nie ma możliwości zamówienia karty Mastercard do konta, tylko zmuszonym się jest do karty Visa? Nie chodzi mi o kartę pre-paid, wirtualną czy też w telefonie. W mBanku, Alior Banku czy w Santander (BZWBK) klient sam może sobie wybrać czy chce Visa czy Mastercard. W ING jak zwykle zmusza człowieka do Visy.

MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
57
6
12-06-2017
Wiadomość 1 z 6 (4 188 wyświetleń)

Re: Karta Mastercard do konta.

@MreaperS Do konta osobistego wydajemy kartę Visa Zbliżeniowa, to prawda. Na obecną chwilę nie planujemy wdrożenia "plastiku" z Mastercarda. Oczywiście przyglądamy się wszelkim możliwym rozwiązaniom i nie wykluczamy takiej możliwości w przyszłości. Aktualnie, możesz otworzyć sobie kartę Mastercard w telefonie (Oferta> Karty i płatności telefonem> Karty do konta i przedpłacone> Karta Mastercard w telefonie). Dzięki niej możesz płacić zbliżeniowo za pomocą telefonu z funkcją NFC i systemem Android. Udostępniamy też możliwość złożenia wniosku o kredytową kartę Mastercard. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DorotaB
Były moderator
Były moderator icon
38
8
11-02-2020
Wiadomość 2 z 6 (4 081 wyświetleń)

Re: Karta Mastercard do konta.

@DorotaB Nic mi nie daje karta przedpłacona w telefonie ponieważ używam iPhone. Dziwi mnie fakt, że oferujecie karty MasterCard w formie kart przedpłaconych a nie można zamówić fizycznej karty do konta. W innych bankach nie ma z tym problemu. Widać, że nadchodzi czas zmiany banku. Ze wszystkim w ING jest problem.
Odpowiedz
0 Lajków
MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
57
6
12-06-2017
Wiadomość 3 z 6 (4 025 wyświetleń)

Re: Karta Mastercard do konta.

Przykro nam, że tak uważasz. Przekazałam Twoją opinię do odpowiedniej jednostki w naszym banku.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 6 (3 955 wyświetleń)

Re.: Karta Mastercard do konta.

Też chciałem zamówić dla żony JAKĄKOLWIEK drugą kartę. Za dużo chyba wymagam...
Odpowiedz
0 Lajków
normaluser
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
07-09-2020
Wiadomość 5 z 6 (3 921 wyświetleń)

Re: Re.: Karta Mastercard do konta.

W tym wątku dałam Ci rozwiązanie.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (3 844 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy