Odpowiedz

Karta Mastercard do konta.

Witam, dlaczego w Waszym banku nie ma możliwości zamówienia karty Mastercard do konta, tylko zmuszonym się jest do karty Visa? Nie chodzi mi o kartę pre-paid, wirtualną czy też w telefonie. W mBanku, Alior Banku czy w Santander (BZWBK) klient sam może sobie wybrać czy chce Visa czy Mastercard. W ING jak zwykle zmusza człowieka do Visy.

MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
57
6
12-06-2017
Wiadomość 1 z 6 (4 927 wyświetleń)

Re: Karta Mastercard do konta.

@MreaperS Do konta osobistego wydajemy kartę Visa Zbliżeniowa, to prawda. Na obecną chwilę nie planujemy wdrożenia "plastiku" z Mastercarda. Oczywiście przyglądamy się wszelkim możliwym rozwiązaniom i nie wykluczamy takiej możliwości w przyszłości. Aktualnie, możesz otworzyć sobie kartę Mastercard w telefonie (Oferta> Karty i płatności telefonem> Karty do konta i przedpłacone> Karta Mastercard w telefonie). Dzięki niej możesz płacić zbliżeniowo za pomocą telefonu z funkcją NFC i systemem Android. Udostępniamy też możliwość złożenia wniosku o kredytową kartę Mastercard. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DorotaB
Były moderator
Były moderator icon
38
8
11-02-2020
Wiadomość 2 z 6 (4 820 wyświetleń)

Re: Karta Mastercard do konta.

@DorotaB Nic mi nie daje karta przedpłacona w telefonie ponieważ używam iPhone. Dziwi mnie fakt, że oferujecie karty MasterCard w formie kart przedpłaconych a nie można zamówić fizycznej karty do konta. W innych bankach nie ma z tym problemu. Widać, że nadchodzi czas zmiany banku. Ze wszystkim w ING jest problem.
Odpowiedz
0 Lajków
MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
57
6
12-06-2017
Wiadomość 3 z 6 (4 764 wyświetleń)

Re: Karta Mastercard do konta.

Przykro nam, że tak uważasz. Przekazałam Twoją opinię do odpowiedniej jednostki w naszym banku.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
589
126
19-03-2018
Wiadomość 4 z 6 (4 694 wyświetleń)

Re.: Karta Mastercard do konta.

Też chciałem zamówić dla żony JAKĄKOLWIEK drugą kartę. Za dużo chyba wymagam...
Odpowiedz
0 Lajków
normaluser
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
07-09-2020
Wiadomość 5 z 6 (4 660 wyświetleń)

Re: Re.: Karta Mastercard do konta.

W tym wątku dałam Ci rozwiązanie.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
177
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (4 583 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Płatności telefonem przez aplikację ING

Jakiś czas temu zmieniłem telefon na Huawei. Okazało się, że nie mogę aktywować płatności telefonem . z czego wcześniej korzystałem bez problemu na telefonie Honor i Oppo. Po wielu próbach udałem się

...

16-02-2025
Re.: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

ING jako bank chwalę, za komunikację, relatywnie dobry UI,

ale z minusów to zazwyczaj ostrzegam przed tym maskowanie.

 

Rozumiem, że dla większości ludzi to jest dobry dodatkowy mechanizm bezpieczeństwa

...

16-02-2025
Problem z logowaniem do Moje ING po dodaniu nowego telefonu

Witam, Wczoraj dodałem nowy telefon do aplikacji Moje ING, otrzymałem SMS-a, że ze względów bezpieczeństwa moje bankowość internetowa została zablokowana. Próbowałem ją odblokować, ale pojawiał się bł

...

14-02-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy