Odpowiedz

Re.: Awaria Maklera

"staramy się usunąć awarie"


***a, a majtki rano staracie się zakładać czy po prostu zakładacie?

To jest jakaś kpina. DM nie działa od środy od 16.57. Mnie wywaliło w trakcie składania dyspozycji. Nie wiem czy została przyjęta. Nie mam dostępu do gotówki.

Zwolnienie z prowizji to bank może sobie wsadzic.
Z drugiej strony tłumaczenie się awaria partnera zewnętrznego jest mega słabe bo ja zawierałem umowę z ING a nie z jakim zewnętrznym partnerem
Kurduluk
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
04-12-2020
Wiadomość 91 z 120 (9 220 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera - ING GRA W H...

KOMUNIAKT Z ING :

Piątek, 17:06 (49 godzina niedostępności) Minęła godzina 17:05, Giełda Papierów Wartościowych zamyka ostatnią w tym tygodniu sesję notowań. Maklerzy wracają na weekend do domów, a my wracamy do pracy nad naszym Maklerem. Dziękujemy Wam za wyrozumiałość. - ----- CZYLI MAKLERZY W ING MOGLI PRACOWAC A IT JEDNOCZEŚCNIE NIE MOGLI PRACOWAĆ NA NAPRAWA MAKLER DLA KLIENTÓW >>>> hahah dobrzy sa ..czyli wszystkie komuniakty ...to fack ...

marcink1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
2
04-12-2020
Wiadomość 92 z 120 (9 084 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera - ING GRA W H...

Zauważyliście, że zmienili retorykę: wcześniej było że odpowiada za to zewnętrzny dostawca usług. Teraz ta informacja zniknęła z https://www.ing.pl/aktualnosci?news_id=1104777-problemy-z-dzialaniem-maklera-informacje-dla-klientow...

Odpowiedz
0 Lajków
Kobalt
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
04-12-2020
Wiadomość 93 z 120 (8 517 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Czy jesteście w stanie przelać wolne środki na osobiste konto w ing?
Próbowałem uzyskać na to odpowiedz poprzez konto w ing ale nie dostałem na to odpowiedzi,
blokujecie środki które potrzebne są mi na inwestycje!!!
Odpowiedz
0 Lajków
hilu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
05-12-2020
Wiadomość 94 z 120 (8 027 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

@hilu 

Nie ma możliwości przelania środków z rachunku maklerskiego, gdyż jak mi powiedziano na infolinii "my nic nie widzimy, nie wiemy ile Pan ma pieniędzy na rachunku...".

Odpowiedz
0 Lajków
Turbo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
23-06-2020
Wiadomość 95 z 120 (7 791 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

[ Edytowane ]

Wygląda że mają poważne problemy,

przecież takie informacje są zapisywane w bazie danych, a jak ich nie widzą to co, nie maja do nich dostępu?

Odpowiedz
0 Lajków
hilu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
05-12-2020
Wiadomość 96 z 120 (7 619 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Zastanawia mnie czemu widoczne są tylko wpłaty na konto maklerskie. Do tego mają dostęp , ale już do historii wplat nie.
Porażka. Mam nadzieję że po zakonczeniu tej całej sytuacji i zwróceniu pieniędzy nie będą mieli już klientow
Odpowiedz
0 Lajków
hilu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
05-12-2020
Wiadomość 97 z 120 (7 535 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

@hilu 

Ja nie chcę mieć do czynienia z nimi. Ta awaria dopełnia mi obraz tej instytucji jaki miałem już od jakiegoś czasu jako firmy, której bardziej zależy żeby mieć ładne czcionki na stronie niż porządek w procedurach. Klientów będą mieli, bo Polacy to taki naród, któremu można splunąć w twarz, a który i tak szybko o tym zapomni.

Odpowiedz
0 Lajków
Turbo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
23-06-2020
Wiadomość 98 z 120 (7 436 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

W sobotę o godz. 23:45 przywróciliśmy dostępność modułów Makler w bankowości internetowej Moje ING oraz w aplikacji mobilnej ING Makler Mobile. Więcej tutaj > 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Wiadomość 99 z 120 (7 333 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Ludzie są tak wkur.. a wy proponujecie rekompensatę w postaci braku opłaty  prowizji do końca  roku, czyli raptem pół miesiąca. Ludzie nie zapomną tej katastrofy po piętnastu dniach. Pół roku to minimum. 

RAFALP
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
4
13-05-2017
Wiadomość 100 z 120 (7 225 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy