Odpowiedz

Re.: Awaria Maklera

Czyżby powtórka z rozrywki?

Makler znów nie działa...
Odpowiedz
0 Lajków
Kurduluk
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
04-12-2020
Wiadomość 111 z 120 (7 559 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Wszystko OK z Maklerem. Można normalnie wejść.

 

Co dokładnie się dzieje? Nie widzisz bąbla giełda czy nie umie się załadować? Cookies, cache wyczyszczone? Pomaga?

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 112 z 120 (7 556 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

[ Edytowane ]

a czy dzisiaj można normalnie wejść ?

bo nawet zalogować się do banku nie idzie ...

 

do banku już wpuściło, ale na downdetector słupek urósł im od razu że nie działało, ja czekałem 10 minut

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 113 z 120 (7 423 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

@arturo74

 

Tak, sam makler działa. Jeśli masz maklerską aplikację mobilną, przez nią możesz składać zlecenia. 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 114 z 120 (7 408 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

[ Edytowane ]

ING kpi sobie z klientów. Odrzucają wszystkie reklamacje związane z setkami awarii i gigantyczną awarią systemu pod koniec 2020r. Jeśli ktoś myśli o zakładaniu konta czy maklera w ING to niech lepiej się dobrze zastanowi. Stracisz pieniądze, czas i nerwy nie mając dostępu do swoich pieniędzy, a INSh1t  nadal będzie miał awarie. Miało być bezpłatne przeniesienie aktywów na inne rachunki maklerskie w ramach częściowej rekompensaty - taki pejsloaty uj.... Co z tym pozwem zbiorowym?

JUR
JUR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
12-03-2021
Wiadomość 115 z 120 (6 800 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

@JUR, reklamacje rozpatrujemy z równą uwagą i jeśli jest zasadna - rekompensujemy. Niezmiennie  do końca marca 2021 roku nie pobierzemy opłaty za przeniesienie aktywów do innego biura maklerskiego, jeśli któryś z naszych Klientów podejmie decyzję, że chce się z nami rozstać. 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 116 z 120 (6 721 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

To jest kpina. ING okradło swoich klientów i teraz odrzuca wszelkie wnioski reklamacyjne. Ni ustosunkowuje się także, do wszystkich zapytań. 
Nie robicie nikomu łaski. Wasz system nie działał w kluczowym momencie dla tysięcy inwestorów.
Mi się już cierpliwość skończyła. Poświęcę czas i pieniądze, żeby założyć sprawę a potem całość z przyjemnością opublikuje w sieci.

Ciekawe jak stratę kilkudziesięciu tysięcy ma mi zrekompensować brak pieprzowych prowizji. Śmieszni jesteście!

MK

MarekKlos
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
4
04-12-2020
Wiadomość 117 z 120 (6 443 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Reklamacje rozpatrujemy z równą uwagą i jeśli jest zasadna – rekompensujemy. Nie jest prawdą, że wszystkie są odrzucane. Jeśli dostałeś informację o nie uznaniu swojej reklamacji, zawsze możesz się odwoływać. Takie odwołanie również będzie poddane analizie, jeśli będą jakieś informacje zmieniające stan faktyczny, możliwa jest zmiana decyzji. Jeśli z kolei na jakieś pytanie nie dostałeś wyczerpującej odpowiedzi i chcesz o coś dopytać, proszę napisz przez wiadomość w module Makler. Tutaj niczego na kontach klientów nie jesteśmy w stanie sprawdzić, ani napisać.

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 118 z 120 (6 223 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Czy ktokolwiek z inwestorów otrzymał jakiekolwiek odszkodowanie/ zadośćuczynienie od tego pseudo banku? W mediach gwarantowali naprawienie szkód i zadośćuczynienie za straty wynikłe przez kilkudniowe zablokowanie dostępu do maklera iNG. Przy reklamacji się wypieli. I wszystkich, których znam też mówią, że ing nie ma zamiaru z tym nic zrobić.

Odpowiedz
0 Lajków
pawelsledzinski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
14-11-2023
Wiadomość 119 z 120 (1 682 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Nie zakładać żadnego konta u nich. Kłamstwa i odrzucanie reklamacji odnośnie strat za awarie maklera. Wyr..li tysiące inwestorów i nikt chyba nic nie dostał.
Odpowiedz
0 Lajków
pawelsledzinski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
14-11-2023
Wiadomość 120 z 120 (1 662 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy