Odpowiedz

Re.: Awaria Maklera

Czyżby powtórka z rozrywki?

Makler znów nie działa...
Odpowiedz
0 Lajków
Kurduluk
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
04-12-2020
Wiadomość 111 z 120 (7 388 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Wszystko OK z Maklerem. Można normalnie wejść.

 

Co dokładnie się dzieje? Nie widzisz bąbla giełda czy nie umie się załadować? Cookies, cache wyczyszczone? Pomaga?

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 112 z 120 (7 385 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

[ Edytowane ]

a czy dzisiaj można normalnie wejść ?

bo nawet zalogować się do banku nie idzie ...

 

do banku już wpuściło, ale na downdetector słupek urósł im od razu że nie działało, ja czekałem 10 minut

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 113 z 120 (7 252 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

@arturo74

 

Tak, sam makler działa. Jeśli masz maklerską aplikację mobilną, przez nią możesz składać zlecenia. 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 114 z 120 (7 237 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

[ Edytowane ]

ING kpi sobie z klientów. Odrzucają wszystkie reklamacje związane z setkami awarii i gigantyczną awarią systemu pod koniec 2020r. Jeśli ktoś myśli o zakładaniu konta czy maklera w ING to niech lepiej się dobrze zastanowi. Stracisz pieniądze, czas i nerwy nie mając dostępu do swoich pieniędzy, a INSh1t  nadal będzie miał awarie. Miało być bezpłatne przeniesienie aktywów na inne rachunki maklerskie w ramach częściowej rekompensaty - taki pejsloaty uj.... Co z tym pozwem zbiorowym?

JUR
JUR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
12-03-2021
Wiadomość 115 z 120 (6 629 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

@JUR, reklamacje rozpatrujemy z równą uwagą i jeśli jest zasadna - rekompensujemy. Niezmiennie  do końca marca 2021 roku nie pobierzemy opłaty za przeniesienie aktywów do innego biura maklerskiego, jeśli któryś z naszych Klientów podejmie decyzję, że chce się z nami rozstać. 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 116 z 120 (6 550 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

To jest kpina. ING okradło swoich klientów i teraz odrzuca wszelkie wnioski reklamacyjne. Ni ustosunkowuje się także, do wszystkich zapytań. 
Nie robicie nikomu łaski. Wasz system nie działał w kluczowym momencie dla tysięcy inwestorów.
Mi się już cierpliwość skończyła. Poświęcę czas i pieniądze, żeby założyć sprawę a potem całość z przyjemnością opublikuje w sieci.

Ciekawe jak stratę kilkudziesięciu tysięcy ma mi zrekompensować brak pieprzowych prowizji. Śmieszni jesteście!

MK

MarekKlos
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
4
04-12-2020
Wiadomość 117 z 120 (6 272 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Reklamacje rozpatrujemy z równą uwagą i jeśli jest zasadna – rekompensujemy. Nie jest prawdą, że wszystkie są odrzucane. Jeśli dostałeś informację o nie uznaniu swojej reklamacji, zawsze możesz się odwoływać. Takie odwołanie również będzie poddane analizie, jeśli będą jakieś informacje zmieniające stan faktyczny, możliwa jest zmiana decyzji. Jeśli z kolei na jakieś pytanie nie dostałeś wyczerpującej odpowiedzi i chcesz o coś dopytać, proszę napisz przez wiadomość w module Makler. Tutaj niczego na kontach klientów nie jesteśmy w stanie sprawdzić, ani napisać.

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 118 z 120 (6 052 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Czy ktokolwiek z inwestorów otrzymał jakiekolwiek odszkodowanie/ zadośćuczynienie od tego pseudo banku? W mediach gwarantowali naprawienie szkód i zadośćuczynienie za straty wynikłe przez kilkudniowe zablokowanie dostępu do maklera iNG. Przy reklamacji się wypieli. I wszystkich, których znam też mówią, że ing nie ma zamiaru z tym nic zrobić.

Odpowiedz
0 Lajków
pawelsledzinski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
14-11-2023
Wiadomość 119 z 120 (1 511 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Nie zakładać żadnego konta u nich. Kłamstwa i odrzucanie reklamacji odnośnie strat za awarie maklera. Wyr..li tysiące inwestorów i nikt chyba nic nie dostał.
Odpowiedz
0 Lajków
pawelsledzinski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
14-11-2023
Wiadomość 120 z 120 (1 491 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy