Odpowiedz

Re.: Awaria Maklera

"staramy się usunąć awarie"


***a, a majtki rano staracie się zakładać czy po prostu zakładacie?

To jest jakaś kpina. DM nie działa od środy od 16.57. Mnie wywaliło w trakcie składania dyspozycji. Nie wiem czy została przyjęta. Nie mam dostępu do gotówki.

Zwolnienie z prowizji to bank może sobie wsadzic.
Z drugiej strony tłumaczenie się awaria partnera zewnętrznego jest mega słabe bo ja zawierałem umowę z ING a nie z jakim zewnętrznym partnerem
Kurduluk
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
04-12-2020
Wiadomość 91 z 120 (9 211 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera - ING GRA W H...

KOMUNIAKT Z ING :

Piątek, 17:06 (49 godzina niedostępności) Minęła godzina 17:05, Giełda Papierów Wartościowych zamyka ostatnią w tym tygodniu sesję notowań. Maklerzy wracają na weekend do domów, a my wracamy do pracy nad naszym Maklerem. Dziękujemy Wam za wyrozumiałość. - ----- CZYLI MAKLERZY W ING MOGLI PRACOWAC A IT JEDNOCZEŚCNIE NIE MOGLI PRACOWAĆ NA NAPRAWA MAKLER DLA KLIENTÓW >>>> hahah dobrzy sa ..czyli wszystkie komuniakty ...to fack ...

marcink1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
2
04-12-2020
Wiadomość 92 z 120 (9 075 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera - ING GRA W H...

Zauważyliście, że zmienili retorykę: wcześniej było że odpowiada za to zewnętrzny dostawca usług. Teraz ta informacja zniknęła z https://www.ing.pl/aktualnosci?news_id=1104777-problemy-z-dzialaniem-maklera-informacje-dla-klientow...

Odpowiedz
0 Lajków
Kobalt
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
04-12-2020
Wiadomość 93 z 120 (8 508 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Czy jesteście w stanie przelać wolne środki na osobiste konto w ing?
Próbowałem uzyskać na to odpowiedz poprzez konto w ing ale nie dostałem na to odpowiedzi,
blokujecie środki które potrzebne są mi na inwestycje!!!
Odpowiedz
0 Lajków
hilu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
05-12-2020
Wiadomość 94 z 120 (8 018 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

@hilu 

Nie ma możliwości przelania środków z rachunku maklerskiego, gdyż jak mi powiedziano na infolinii "my nic nie widzimy, nie wiemy ile Pan ma pieniędzy na rachunku...".

Odpowiedz
0 Lajków
Turbo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
23-06-2020
Wiadomość 95 z 120 (7 782 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

[ Edytowane ]

Wygląda że mają poważne problemy,

przecież takie informacje są zapisywane w bazie danych, a jak ich nie widzą to co, nie maja do nich dostępu?

Odpowiedz
0 Lajków
hilu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
05-12-2020
Wiadomość 96 z 120 (7 610 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Zastanawia mnie czemu widoczne są tylko wpłaty na konto maklerskie. Do tego mają dostęp , ale już do historii wplat nie.
Porażka. Mam nadzieję że po zakonczeniu tej całej sytuacji i zwróceniu pieniędzy nie będą mieli już klientow
Odpowiedz
0 Lajków
hilu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
05-12-2020
Wiadomość 97 z 120 (7 526 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

@hilu 

Ja nie chcę mieć do czynienia z nimi. Ta awaria dopełnia mi obraz tej instytucji jaki miałem już od jakiegoś czasu jako firmy, której bardziej zależy żeby mieć ładne czcionki na stronie niż porządek w procedurach. Klientów będą mieli, bo Polacy to taki naród, któremu można splunąć w twarz, a który i tak szybko o tym zapomni.

Odpowiedz
0 Lajków
Turbo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
23-06-2020
Wiadomość 98 z 120 (7 427 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

W sobotę o godz. 23:45 przywróciliśmy dostępność modułów Makler w bankowości internetowej Moje ING oraz w aplikacji mobilnej ING Makler Mobile. Więcej tutaj > 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Wiadomość 99 z 120 (7 324 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Ludzie są tak wkur.. a wy proponujecie rekompensatę w postaci braku opłaty  prowizji do końca  roku, czyli raptem pół miesiąca. Ludzie nie zapomną tej katastrofy po piętnastu dniach. Pół roku to minimum. 

RAFALP
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
4
13-05-2017
Wiadomość 100 z 120 (7 216 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy