Odpowiedz
Highlighted

problem z logowaniem do profilu zaufanego

Mam zawartą z bankiem umowę o korzystanie z bankowości internetowej tylko w zakresie weryfikacji danych osobowych m.in. do profilu zaufanego (nie mam konta - mam tylko podpis). w chwili logowania z poziomu stron urzędowych po wpisaniu danych logowania (login i hasło) otrzymuję komunikat, że udane logowanie i że za chwilę będę przekierowany na stronę właściwą (tą urzędową) i wówczas następuje wylogowywanie ze strony ing i pozostaje na tej stronie. Nie mam możliwośce zalogowanie do epuap przez ing.

Odpowiedz
0 Lajków
DanS
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
14-07-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 055 wyświetleń)
Highlighted

Re: problem z logowaniem do profilu zaufanego

Proszę, sprawdź w Liście ostatnich działań w bankowości internetowej, czy kiedy logujesz się do strony urzędowej, jest taka informacja. (Ustawienia > Bezpieczeństwo > Lista ostatnich działań w bankowości). Jeśli, taka informacja jest, to po naszej stronie wszystko działa. Wtedy konieczny będzie kontakt ze stroną urzędową. Jeśli nie ma takiego zapisu, napisz do nas wiadomość w bankowości internetowej, przekażemy zgłoszenie do działu IT.

Naszym zadaniem jako banku jest udostępnienie możliwości logowania i potwierdzenia tożsamości na stronie urzędowej. Jeśli po potwierdzeniu danych strona nie przechodzi dalej, jest to już kwestia ustawień po stronie urzędu.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
41
9
11-02-2020
Wiadomość 2 z 3 (1 999 wyświetleń)
Highlighted

Re.: problem z logowaniem do profilu zaufanego

Witam
Czy udało się Pani rozwiązać problem, gdzie leżała przyczyna, po stronie ING czy urzędu? Jestem w podobnej sytuacji, zgłosiłem sprawę na infolinii ING, ale mam wrażenie, że nie wiedzą jaka jest przyczyna.
Odpowiedz
0 Lajków
MaciekA
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
28-10-2020
Wiadomość 3 z 3 (914 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Karta kredytowa dla przedsiębiorców - BIK

Dzień dobry,

czy karta kredytowa dla przedsiębiorców jest widoczna w BIK właściciela firmy?

Pytam ponieważ np. kredyt firmowy nie jest widoczny w BIK.

Z góry dziękuję.

27-11-2020
Re: Wniosek

Miło mi czytać, że wybrałaś naszą ofertę Emotikon: Szczęśliwy 
To, kiedy konto będzie aktywne, zależy od tego jaką formę potwierdzenia tożsamości wybrałaś. 
Jeśli był to przelew z innego banku lub selfie - konto aktywuje

...

27-11-2020
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

@jarek003 Podstawa prawna była ogólna i w związku z oporem z mojej strony (na którymś etapie formularza przestałam go wypełniać), co do podawania danych do trzeciego pokolenia wstecz, włącznie ze szcz

...

27-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy