Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Dobra, opublikowałem styl zmniejszający pozycje historii i elementy do wyboru przy robieniu przelewu - dostępny na userstyles. Żeby załadować styl potrzebna jest wtyczka Stylish dostępna na większość popularnych przeglądarek.

W planie jest zmniejszenie pozostałych elementów - pola wprowadzania danych i inne (co prawda byłoby miło, gdyby ING przestało nas maltretować tym gigantyzmem i samo wprowadziło opcje "interfejst kompaktowy" ale skoro jej teraz nie ma a za niedługo zacznie się bardziej natarczywe przymuszanie do nowego systemu to trzeba sobie samemu radzić Emotikon: Mrugający ).

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 931 z 1 332 (4 687 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


Bryko pisze:

Dorzucę jeszcze jedną uwagę dotyczącą przelewu do ZUS.

Da się go defniować jako jeden przelew wpisując kwotę przelewów na subkonto Emerytalne, Zdrowotne, FP, itd. System rozbija to potem na odzielne przelewy i tak to widać w historii. W kolejnym miesiącu można albo wykonać tą samą operację jeszcze raz podając wszystkie kwoty, albo wchodząc do historii ponowić przelew. Ponieważ jednak jak napisałem wcześniej w historii mamy niezależne przelewy na wszystkie subkonta ZUS i tak trzeba uzupełniać więkoszść z kwot. Dlaczego tu nie może być normalnego szablonu w którym można zdefniować sobie komplet danych?


Dziękujemy za przesłaną sugestę. Być może wprowadzimy takie usprawnienie w przyszłości.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 932 z 1 332 (4 672 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Szanowna Pani Agnieszko,

W odniesieniu do Pani wypowiedzi:

"Jednak po 20 marca nadal będziesz miał dostęp do poprzedniej wersji systemu. Przelogowanie będzie możliwe już po zalogowaniu do Moje ING"

a także do informacji zawartej na stronie banku o treści:

"Poprzednia wersja systemu jeszcze przez pewien czas będzie dostępna przez link w systemie Moje ING"

uprzejmie proszę tutaj na forum o wiążącą informację do kiedy będzie możliwość korzystania ze starej wersji, nawet z oczywistą niedogodnością jaka będzie konieczność przelogowywania z krytykowanego systemu Moje ING.

Zadaję to pytanie nieprzypadkowo teraz ponieważ przypuszczam że po 20.03 kiedy wszyscy wasi klienci zostaną postawieni po ścianą konieczności korzystania z nowego systemu ilość maili która zostanie do was skierowana (a tym samym przekonacie się namacalnie o poziomie wku....nia) uniemożliwi Pani szybką odpowiedź na to jakże intrygujące mnie pytanie.

Z wyrazami szacunku dla decydentów ING

Wasz klient

crobih
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
24
01-03-2017
Wiadomość 933 z 1 332 (4 645 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@crobih od oficnalnych informacji wiążących w Banku są odpowiednie komórki i nie można tutaj od Moderatora oczekiwać, że w imieniu całego ING złoży tutaj informacje jeżeli sam tego nie wie. Myślę, że gdy będzie wiadomo nie tylko serwis www, to forum, ale również media branżowe powiadomią jak o każdej zmianie w systemie. 

Nie wiem w czym problem, zalogować się i jeżeli to konieczne przejść do starej wersji systemu. Z jakiego powodu miałyby być te telefony? 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 934 z 1 332 (4 589 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@crobih Rozpoczęliśmy proces zamykania poprzedniej wersji systemu Przez ograniczony czas będzie jeszcze istniała możliwość przejścia do ING BankOnLine przez link w nowej wersji systemu. Rekomendujemy jednak korzystanie tylko z Mojego ING.

Kolejne funkcje będą wyłączane etapami. Obecnie nie możemy jeszcze podać konkretnej daty, kiedy proces zamykania ING BankOnLine się zakończy.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 935 z 1 332 (4 577 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


mcumberpl pisze:

@crobih od oficnalnych informacji wiążących w Banku są odpowiednie komórki i nie można tutaj od Moderatora oczekiwać, że w imieniu całego ING złoży tutaj informacje jeżeli sam tego nie wie. Myślę, że gdy będzie wiadomo nie tylko serwis www, to forum, ale również media branżowe powiadomią jak o każdej zmianie w systemie. 

Nie wiem w czym problem, zalogować się i jeżeli to konieczne przejść do starej wersji systemu. Z jakiego powodu miałyby być te telefony? 

Pozdrawiam


Powód się znajdzie. Mogę spokojnie składać jedną sensowną reklamację na NieMojeING dziennie.

Odpowiedz
0 Lajków
mtommi
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
24
13-04-2016
Wiadomość 936 z 1 332 (4 553 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej


mcumberpl pisze:

Z jakiego powodu miałyby być te telefony? 

 


A to z takiego, że nowa wersja ING jest parszywa. I wszystko na ten temat.

Odpowiedz
0 Lajków
alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 937 z 1 332 (4 543 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Masz dziwny gust... No ale o tym się nie dyskutuje Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 938 z 1 332 (4 540 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Czy ktoś tu ma schizofrenię? Jak możecie rekomendowac użycie nowego systemu, skoro nie ma on pełnej funkcjonalności? I jeszcze straszycie wyłączaniem funkcjonalności.
Za chwilę będzie potrzeba jakiejś rozpiski co w którym systemie działa, choć i to nie pomoże bo przecież w każdej chwili może się zmienić.
Widzę że ktoś wymyślił płynne przejście ze starego do nowego. Jednocześnie jest to świetny pomysł jak wkurzyć największą ilość klientów przy zmianie systemu. Gratulacje.
Odpowiedz
0 Lajków
Marx
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
18
22-11-2016
Wiadomość 939 z 1 332 (4 532 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@Marxnikt tu nikogo nie straszy. Wyłączenie jest jednoznaczne z przeniesienim funkcjonalności do nowego systemu co jest jakby nie patrzeć zrozumiałą konsekwencją działania Banku.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 940 z 1 332 (4 529 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy