Odpowiedz

Złożenie reklamacji przez Moje ING

[ Edytowane ]

Czy istnieje możliwość złożenie reklamacji przez Moje ING? Szukam takiej opcji i niestety nie mogę znaleźć. 

Zdaję sobie sprawę, że reklamację można złożyć m.in przez formularz dostępny m.in tu: https://e.ingbank.pl/formularz-reklamacji jednak chciałbym mieć taką możliwość w systemie Moje ING.

Odpowiedz
0 Lajków
Starx
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
1
18-12-2016
Wiadomość 1 z 7 (39 730 wyświetleń)

Re.: Złożenie reklamacji przez Moje ING

@Starx Możesz złożyć reklamację również przez swoją bankowość elektroniczną. Wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość po zalogowaniu do usługi opisując sytuację, zaznaczając, że jest to reklamacja. To wystarczy by nasi analitycy mogli się zająć Twoją sprawą.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 7 (39 723 wyświetleń)

Re.: Złożenie reklamacji przez Moje ING

Witam

Przez przypadek przy wykonywaniu przelewu bankowego przez Internet pomylilam 1 pierwsza cyfre. Czy mogli by Państwo coś z tym zrobic?
Odpowiedz
0 Lajków
Justynaa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-05-2018
Wiadomość 3 z 7 (36 463 wyświetleń)

Re.: Złożenie reklamacji przez Moje ING

Dzień dobry.W dniu 14 lutego było złożone zamówienie do zakładu Hashtag Sushi Łódź.Ale nie otrzymała zamówienie,tak samo jak i nie otrzymała pieniądze z powrotem (107 zł). Proszę o pomoc.
Odpowiedz
0 Lajków
annlik8342
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-02-2020
Wiadomość 4 z 7 (25 548 wyświetleń)

Re: Re.: Złożenie reklamacji przez Moje ING

[ Edytowane ]

Proszę, napisz do nas w tej sprawie na czacie w Moim ING. Możesz również zadzwonić na naszą całodobową infolinię: 32 357 00 69. Przyjmiemy Twoje zgłoszenie. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 5 z 7 (25 524 wyświetleń)

Re: Re.: Złożenie reklamacji przez Moje ING

Dzień dobry. Zostałem ofiarą wyłudzenia pieniędzy, dokładniej kodu blik. Ktoś podszył się pod mojego znajomego. Czy są Państwo w stanie mi pomóc w odzyskaniu pieniędzy?
Odpowiedz
0 Lajków
Bartłomiej1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-04-2021
Wiadomość 6 z 7 (13 935 wyświetleń)

Re: Re.: Złożenie reklamacji przez Moje ING

W takiej sytuacji możesz złożyć reklamację. Proszę, napisz do nas w tej sprawie na czacie w Moim ING. Możesz również zadzwonić na naszą całodobową infolinię: 32 357 00 69. Przyjmiemy Twoje zgłoszenie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 7 z 7 (13 875 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy