Odpowiedz

Re: Re.: U2F - Universal 2nd Factor Authentication

Czyli my klienci walimy głową w mur. Albo rzucamy grochem o ścianę.
Wy tam w banku wiecie lepiej prawda? Wprowadzacie zabezpieczenia behawioralne i inne cuda na kiju,
ale opcjonalnego (chociażby) U2F to już nie? A może nie ogarniacie tematu i tu jest pies pochowany?
Radzę zwrócić się z prośbą o konsultację do Niebezpiecznik.pl oni Wam to ogarną, znają się na rzeczy.

Marek_Zegarek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
2
07-01-2021
Wiadomość 51 z 54 (3 025 wyświetleń)

zieew Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@Marek_Zegarek:

Czyli my klienci walimy głową w mur. Albo rzucamy grochem o ścianę.

Dokładnie! Ale...

Wy tam w banku wiecie lepiej prawda? Wprowadzacie zabezpieczenia behawioralne i inne cuda na kiju,
ale opcjonalnego (chociażby) U2F to już nie? A może nie ogarniacie tematu i tu jest pies pochowany?

Słyszałeś kiedyś o zarządzaniu projektami? I kosztami? Zwłaszcza w kontekście potencjalnych zysków? Odsetek klientów, którzy rozumieją co to 2FA oscyluje zapewne w okolicach kilku procent. U2F to pewnie już w promilach idzie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Radzę zwrócić się z prośbą o konsultację do Niebezpiecznik.pl oni Wam to ogarną, znają się na rzeczy.

Ależ Piotr doradzał ING i nawet był na jednej z ich konferencji kilka lat temu Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
238
87
02-03-2016
Wiadomość 52 z 54 (3 018 wyświetleń)

I jak tam? Już 5 lat analizujecie. Może coś nie tak z kadrą, która się zajmuje analizami? 

Jak dla mnie to już wygląda na świadome działanie w celu uniemożliwienia świadomym użytkownikom zastosowania znacznie pewniejszych rozwiązań dotyczących zabezpieczeń. Moje dziecko ma lepiej zabezpieczone konto z grami, niż ja konto bankowe.

Tak, wiem - analizujecie i jak tylko będzie to powiadomicie. Czyli czekaj tatka latka.

Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
75
24
21-01-2016
Wiadomość 53 z 54 (1 814 wyświetleń)

Zapisaliśmy Twoją opinię. Na ten mement nie mamy żadnych nowych informacji w tym temacie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
992
200
07-06-2017
Wiadomość 54 z 54 (1 747 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Potwierdzam, u mnie jest to samo. Mam Samsunga s 10E wersja systemu Android 12. Aplikacja chodzi bardzo wolno, jest to mega denerwujące. Zgłosiłam dzisiaj reklamację telefonicznie.

30-01-2023
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Nie ponieważ problem nie jest po naszej stronie tylko po stronie ING.
Dlatego nic bardziej nie denerwuje niż stwierdzenie, że przeinstalowanie aplikacji albo wyczyszczenie cache powinno pomóc. Tą samą ...

30-01-2023
Re: Autoryzacja sms

Przekazałem Twój pomysł do odpowiedniego zespołu.

30-01-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy