Bankowość internetowa

Odpowiedz

Przelewy wzorcowe w nowej wersji bankowości internetowej

Co z przelewami wzorcowymi? Miały zostać wprowadzone, a nie mogę ich znaleźć. Jest już połowa października i nie można wypróbować systemu! Zostało raptem 2,5 miesiąca!

erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 1 z 9 (18 435 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzorcowe w nowej wersji bankowości internetowej

Przelewy wzorcowe i kontrahentów znajdziesz obecnie na jednej liście "Odbiorcy"/

Przelew do wybranego odbiorcy z zaczytanym tytułem i kwotą możesz zrobić na kilka sposobów:
1. Na formularzu przelewu „Wykonaj transakcję”.
Po wybraniu odbiorcy pokazują się ostatnie przelewy do tego odbiorcy z historii konta. Po kliknięciu na dany przelew, zaczyta się też kwota i tytuł.
2. Przelew z „Historii”.
Po kliknięciu na przelew z historii konta pojawi się opcja „Ponów transakcję”.
3. Po wybraniu „Odbiorców”.
Gdy wybierzesz odbiorcę, pokaże się lista zrobionych przelewów do niego. Wystarczy wybrać „Ponów przelew”.

 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 9 (18 364 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzorcowe w nowej wersji bankowości internetowej

Pani Agnieszko,

 

1. U mnie nie działa, tzn. nie pokazuje wykonanych wcześniej transakcji.

2. Działa, ale to nie jest to przelew wzorcowy.

3. U mnie nie działa, tzn. nie pokazuje wykonanych wcześniej transakcji.

Czy mam złożyć reklamację, czy ten model tak ma?

Pozdrawiam,

Odpowiedz
0 Lajków
mtommi
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
24
13-04-2016
Wiadomość 3 z 9 (18 346 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzorcowe w nowej wersji bankowości internetowej

Nie ponawiam takich samych przelewów. Przelewy do stałych odbiorców muszę modyfikować w zakresie tytułu i kwoty. Czy jest taka opcja? 

Odpowiedz
0 Lajków
erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 4 z 9 (18 324 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzorcowe w nowej wersji bankowości internetowej

Po wybraniu odbiorcy i kliknęciu na ostatni przelew ukazuje się przelew "wzorcowy" z pustymi oknami tytułu i kwoty.Czy za każdym razem trzeba na nowo wpisywać wszystko? W starym systemie można było zmodyfikować niektóre elementy tytułu, a nie modyfikować kwoty poprzednie, jeśli jest taka sama.

I jeszcze pytania:

1. Jak zmienić numer konta do stałego odbiorcy?

2. Jak usunąć z listy niaktualnego odbiorcę?

Odpowiedz
0 Lajków
erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 5 z 9 (18 316 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzorcowe w nowej wersji bankowości internetowej

@mtommi Ostatnie transakcje, prezentujemy dopiero po wybraniu danego odbiorcy. W usłudze Moje ING, przelewy wzorcowe to teraz lista odbiorców - połączyliśmy te dwie funkcję. Dzięki temu stworzyliśmy jedną Listę odbiorców, gdzie zapisana jest nazwa odbiorcy i numer konta (bez kwoty i tytułu). 

W przypadku problemów z prezentowaniem ostatnio wykonanych transakcji, zachęcam do kontaktu z naszą infolinią - (32) 357 00 69.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 6 z 9 (18 275 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzorcowe w nowej wersji bankowości internetowej


erty pisze:

Nie ponawiam takich samych przelewów. Przelewy do stałych odbiorców muszę modyfikować w zakresie tytułu i kwoty. Czy jest taka opcja? 


Jeśli chcesz aby zaczytał się jedynie nr rachunku i dane odbiorcy należy skorzystać z zakładki odbiorcy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
11
04-09-2015
Wiadomość 7 z 9 (18 232 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzorcowe w nowej wersji bankowości internetowej

@erty Po wybraniu zakładki Odbiorcy, a następnie opcji Wykonaj przelew podstawiają się dane do przelewu bez tytułu oraz kwoty. 

Korzystając z opcji Ponów przelew z listy wykonanych transakcji do danego odbiorcy zaczytują się dane do przelewu wraz z tytułem oraz kwotą.

Wybierając w zakładce Odbiorcy danego kontrahenta jest opcja edycji lub usunięcia.

 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 8 z 9 (18 199 wyświetleń)

Re.: Przelewy wzorcowe w nowej wersji bankowości internetowej

[ Edytowane ]

Podepnę się pod temat. Nie rozumiem za bardzo skąd taki jest duży opór przed wykonaniem funkcjonalności przelewów wzorcowych podobnej do starej wersji systemu - gdzie można było mieć przygotowany szablon opisu przelewu. Można było sobie je także poukładać w grupach.

Teraz mamy na siłę odbiorców z jakimiś dziwnymi rozwiązaniami na siłę aby uzyskać w/w rezultat które są dalekie od intuicyjności.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 9 z 9 (17 074 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy