Odpowiedz

Re.: Nie działa makler

Wczoraj był taki komunikat:

 

Na ścieżce przywracania aplikacji i danych z ostatnich dni pojawiły się problemy, na ten moment nie możemy zadeklarować żadnej godziny udostępnienia systemu. To skomplikowane, a niektórzy nasi specjaliści pracują non stop od wielu godzin Emotikon: Smutny

 

Więc pewnie rzeczywiście jest jakiś problem z danymi.  Tak czy owak to jest po prostu skandal. 

Odpowiedz
0 Lajków
kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 211 z 597 (5 749 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Naprawdę martwicie się odszkodowaniem? Módlcie się abyście odzyskali to co mieliście na kontach. Jak ktoś wcześniej pisał, prawdopodobnie przepadły im dane i nie potrafią ich przywrócić z kopii zapasowej (o ile taka istnieje). 

Jedynie co dostajemy to przedszkolne komunikaty o trzymaniu kciuków i jak to dzielnie drużyna walczy.

 

Następnym razem jak nie będziecie mogli spłacić kredytu, to piszcie im że walczycie 3 noce i niech trzymają za was kciuki Emotikon: Szczęśliwy

Przedszkole, albo nawet żłobek Emotikon: Szczęśliwy

 

Alicja2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
04-12-2020
Wiadomość 212 z 597 (5 742 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

To jest mega awaria. Po tylu godzinach nie naprawiona. Nie przyjmują zleceń telefonicznie znaczy, że sami nie mają dostępu do naszych akcji i pieniędzy na koncie maklerskim. Pytanie czy w ogóle przywrócą wszystko do stanu przed awarią. Akcje są w depozycie poza ing, ale gotówka już nie i tu może być problem.

Odpowiedz
0 Lajków
adee
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
16
03-12-2020
Wiadomość 213 z 597 (5 703 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

„NIE MAMY PAŃSKIEGO PŁASZCZA I CO PAN NAM ZROBI” 

Alicja3
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
3
04-12-2020
Wiadomość 214 z 597 (5 606 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

116 minut i wszystko zacznie działać

ZibiB
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
47
10
03-12-2020
Wiadomość 215 z 597 (5 056 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

"116 minut i wszystko zacznie działać"

 

Dzięki. Uśmiałem się do łez Emotikon: Szczęśliwy

 

Odpowiedz
0 Lajków
kierownik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
27
5
04-12-2020
Wiadomość 216 z 597 (5 028 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Po co się martwić. napiszę, że miałem na koncie 100000 tys. gotówki i reklamację uznają.

Odpowiedz
0 Lajków
drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 217 z 597 (4 952 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Uznają? O której? O 8 ? o 13?  przed końcem sesji? czy kolejnego dnia przed 13? Czy kolejnego roku? (po niezmordowanej walce) Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
kierownik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
27
5
04-12-2020
Wiadomość 218 z 597 (4 882 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Naprawa awarii składa się z dwóch części. Znalezienia przyczyny i jej naprawienia. Patrząc na czas jak długo zajmuje przywrócenie działanie tej usługi mniemam że jeszcze nie wiedzą jak to zrobić. Bo jeśli by wiedzieli to posiadając specjalistów w ramach zawartych umów już by to naprawili. A teksty typu żeby wysyłać jakich transakcji nie udało się zrobić są chyba żartem. Czy Ci ludzie co to piszą z ING nie rozumieją że inwestor podejmuje decyzje na bieżąco w zależności od sytuacji jaka panuje na rynku? Jeśli ktoś handluje dziennie to może i co 5 minut dokonywać różnych transakcji i co miałbym im pisać non stop reklamacje co chce w danej chwili zrobić z moim kapitałem i akcjami? Bez dostępu do systemu? Śmiech na sali...

q3sebo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
8
22-10-2020
Wiadomość 219 z 597 (4 879 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Proszę moderatorów o odpowiedź na jakże ważne dla mnie pytanie. Jak już system ruszy to mam zakładać nowe zlecenia czy te zlecenia napisane w ramach reklamacji są już jakby zatwierdzone. Czyli jeśli napisałem że kupcie mi 100 akcji PKO bp to znaczy że je mam? Czy mam je kupić a wy wyrównanie cenę? O tym że ja wyrównanie muszę wiedzieć przed zawarciem transakcji. 

Odpowiedz
0 Lajków
Batman_xp1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
13
04-12-2020
Wiadomość 220 z 597 (4 877 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy