Odpowiedz

Re.: Nie działa makler

Wczoraj był taki komunikat:

 

Na ścieżce przywracania aplikacji i danych z ostatnich dni pojawiły się problemy, na ten moment nie możemy zadeklarować żadnej godziny udostępnienia systemu. To skomplikowane, a niektórzy nasi specjaliści pracują non stop od wielu godzin Emotikon: Smutny

 

Więc pewnie rzeczywiście jest jakiś problem z danymi.  Tak czy owak to jest po prostu skandal. 

Odpowiedz
0 Lajków
kwl
kwl
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
51
14
03-12-2020
Wiadomość 211 z 597 (5 647 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Naprawdę martwicie się odszkodowaniem? Módlcie się abyście odzyskali to co mieliście na kontach. Jak ktoś wcześniej pisał, prawdopodobnie przepadły im dane i nie potrafią ich przywrócić z kopii zapasowej (o ile taka istnieje). 

Jedynie co dostajemy to przedszkolne komunikaty o trzymaniu kciuków i jak to dzielnie drużyna walczy.

 

Następnym razem jak nie będziecie mogli spłacić kredytu, to piszcie im że walczycie 3 noce i niech trzymają za was kciuki Emotikon: Szczęśliwy

Przedszkole, albo nawet żłobek Emotikon: Szczęśliwy

 

Alicja2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
04-12-2020
Wiadomość 212 z 597 (5 640 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

To jest mega awaria. Po tylu godzinach nie naprawiona. Nie przyjmują zleceń telefonicznie znaczy, że sami nie mają dostępu do naszych akcji i pieniędzy na koncie maklerskim. Pytanie czy w ogóle przywrócą wszystko do stanu przed awarią. Akcje są w depozycie poza ing, ale gotówka już nie i tu może być problem.

Odpowiedz
0 Lajków
adee
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
16
03-12-2020
Wiadomość 213 z 597 (5 601 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

„NIE MAMY PAŃSKIEGO PŁASZCZA I CO PAN NAM ZROBI” 

Alicja3
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
3
04-12-2020
Wiadomość 214 z 597 (5 504 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

116 minut i wszystko zacznie działać

ZibiB
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
47
10
03-12-2020
Wiadomość 215 z 597 (4 954 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

"116 minut i wszystko zacznie działać"

 

Dzięki. Uśmiałem się do łez Emotikon: Szczęśliwy

 

Odpowiedz
0 Lajków
kierownik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
27
5
04-12-2020
Wiadomość 216 z 597 (4 926 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Po co się martwić. napiszę, że miałem na koncie 100000 tys. gotówki i reklamację uznają.

Odpowiedz
0 Lajków
drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 217 z 597 (4 850 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Uznają? O której? O 8 ? o 13?  przed końcem sesji? czy kolejnego dnia przed 13? Czy kolejnego roku? (po niezmordowanej walce) Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
kierownik
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
27
5
04-12-2020
Wiadomość 218 z 597 (4 780 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Naprawa awarii składa się z dwóch części. Znalezienia przyczyny i jej naprawienia. Patrząc na czas jak długo zajmuje przywrócenie działanie tej usługi mniemam że jeszcze nie wiedzą jak to zrobić. Bo jeśli by wiedzieli to posiadając specjalistów w ramach zawartych umów już by to naprawili. A teksty typu żeby wysyłać jakich transakcji nie udało się zrobić są chyba żartem. Czy Ci ludzie co to piszą z ING nie rozumieją że inwestor podejmuje decyzje na bieżąco w zależności od sytuacji jaka panuje na rynku? Jeśli ktoś handluje dziennie to może i co 5 minut dokonywać różnych transakcji i co miałbym im pisać non stop reklamacje co chce w danej chwili zrobić z moim kapitałem i akcjami? Bez dostępu do systemu? Śmiech na sali...

q3sebo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
8
22-10-2020
Wiadomość 219 z 597 (4 777 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Proszę moderatorów o odpowiedź na jakże ważne dla mnie pytanie. Jak już system ruszy to mam zakładać nowe zlecenia czy te zlecenia napisane w ramach reklamacji są już jakby zatwierdzone. Czyli jeśli napisałem że kupcie mi 100 akcji PKO bp to znaczy że je mam? Czy mam je kupić a wy wyrównanie cenę? O tym że ja wyrównanie muszę wiedzieć przed zawarciem transakcji. 

Odpowiedz
0 Lajków
Batman_xp1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
13
04-12-2020
Wiadomość 220 z 597 (4 775 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy