Odpowiedz

Re.: Nie działa makler

do tyłka ten bank, znowu makler nie działa, przenoszę konto i pozew do sądu
juratt
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
9
03-12-2020
Wiadomość 31 z 597 (7 364 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

Proszę podać informację gdzie można składać reklamacje o rekompensatę !

ewelina1988
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
11
03-12-2020
Wiadomość 32 z 597 (7 358 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

@ewelina odpowiedziałam na Twoje pytanie w tym wątku 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 33 z 597 (7 334 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

normalnie katastrofa, ostatnia awaria miała miejsce 16 listopada, na maila w tej sprawie dostałem suchą odpowiedź w stylu była ponad godzinna awaria, przepraszamy, jak nie masz dalej łączności skontaktuj się, ponowiłem więc maila "

Dziękuje za odpowiedź, niezbyt satysfakcjonującą, ale jednak. To, że była przeszło godzinna awaria to wiemy, to, że nie zdarzyło się to incydentalnie też wiemy, informacja w tym zakresie nie była potrzebna. Liczyłem na inną próbę wyjścia z twarzą z tej sytuacji, choćby w postaci, nie wiem, zwrotu prowizji za jakiś okres, udostępnienia arkusza zleceń w ilości ofert większej niż 1 darmowa, przyznania dostępu do statici w następnym roku itp. Możliwości było i jeszcze jest dużo. Dam sobie jeszcze czas przed podjęciem decyzji bowiem sucha infomacja o awarii i przepraszam tu nie wystarczy."

 

i co ? i jajco, nawet się nikt nie pofatygował odpowiedzieć, a awarii takich była całkiem sporo, mógłbym nawet dokładne daty tu przytoczyć, bo wiem kiedy poniosłem straty inwestycyjne z powodu "odcięcia od koryta" i straty z tytułu nie podjęcia zyskownych transakcji także z tytułu "odcięcia od koryta" i braku możliwości reakcji na zmieniającą się sytuację

 

moja prowizja jak zapewne dostanę niebawem rozliczenie, będzie mała, liczona w tysiącach złotych, ale nawet tak małego klienta już straciliście

arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 34 z 597 (7 276 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

dodzwonienie się do biura maklerskiego, po 15 minutach słuchaniu muzyczki dalej zerowe... a to też świadczy o profesjonaliźmie instytucji, to zatrudnijcie więcej konsultantów w kubikach, zadzwoniłem sobie na infolinię zwykłą i ... przepraszamy ale wszyscy nasi konsultanci są zajęci i ... rozłączyło

gratuluję biznesowego podejścia

a ranking 1szego biura maklerskiego jest tu najwyraźniej nieporozumieniem, najkulturalniej pisząc

arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 35 z 597 (7 193 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

Dokładnie, tylko popatrzcie że my jako "mali" też dajemy zarobić ing czy innemu bankowi. Jeśli kilkaset (a po takich jajach to i może tysiące) ludzi się wkurzy to ing w skali roku straci naprawdę niezly hajs. No ale co się dziwić, widocznie studenty im składają tego maklera Emotikon: Mrugający

forman1022
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
15
03-12-2020
Wiadomość 36 z 597 (7 188 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Czy ktokolwiek jest w stanie powiedzieć kiedy to zacznie działać.
Ktosiek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
2
03-12-2020
Wiadomość 37 z 597 (7 172 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

To, że nie pierwszy raz jest problem z kontem maklerskim robi się już normą... Rozumiem, że Bank nie radzi sobie z problemem ale dlaczego nie ma możliwości połączenia się z infolinią w celu złożenia zlecenia telefonicznego maklerowi? Telefony po prostu milczą brak kontaktu...  

Adam76
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
03-12-2020
Wiadomość 38 z 597 (7 130 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

Kobieta na infolinii twierdzi, że "pracują nad rozwiązaniem w jak najkrótszym czasie".

Ja właśnie przeglądam oferty konkurencji...

 

dell
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
5
03-12-2020
Wiadomość 39 z 597 (7 115 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

powiadomiłem już gazetę parkiet, ludzie ogarnijcie się w tym banku

juratt
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
9
03-12-2020
Wiadomość 40 z 597 (7 097 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy