Odpowiedz

Re.: Nie działa makler

do tyłka ten bank, znowu makler nie działa, przenoszę konto i pozew do sądu
juratt
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
9
03-12-2020
Wiadomość 31 z 597 (7 365 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

Proszę podać informację gdzie można składać reklamacje o rekompensatę !

ewelina1988
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
11
03-12-2020
Wiadomość 32 z 597 (7 359 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

@ewelina odpowiedziałam na Twoje pytanie w tym wątku 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 33 z 597 (7 335 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

normalnie katastrofa, ostatnia awaria miała miejsce 16 listopada, na maila w tej sprawie dostałem suchą odpowiedź w stylu była ponad godzinna awaria, przepraszamy, jak nie masz dalej łączności skontaktuj się, ponowiłem więc maila "

Dziękuje za odpowiedź, niezbyt satysfakcjonującą, ale jednak. To, że była przeszło godzinna awaria to wiemy, to, że nie zdarzyło się to incydentalnie też wiemy, informacja w tym zakresie nie była potrzebna. Liczyłem na inną próbę wyjścia z twarzą z tej sytuacji, choćby w postaci, nie wiem, zwrotu prowizji za jakiś okres, udostępnienia arkusza zleceń w ilości ofert większej niż 1 darmowa, przyznania dostępu do statici w następnym roku itp. Możliwości było i jeszcze jest dużo. Dam sobie jeszcze czas przed podjęciem decyzji bowiem sucha infomacja o awarii i przepraszam tu nie wystarczy."

 

i co ? i jajco, nawet się nikt nie pofatygował odpowiedzieć, a awarii takich była całkiem sporo, mógłbym nawet dokładne daty tu przytoczyć, bo wiem kiedy poniosłem straty inwestycyjne z powodu "odcięcia od koryta" i straty z tytułu nie podjęcia zyskownych transakcji także z tytułu "odcięcia od koryta" i braku możliwości reakcji na zmieniającą się sytuację

 

moja prowizja jak zapewne dostanę niebawem rozliczenie, będzie mała, liczona w tysiącach złotych, ale nawet tak małego klienta już straciliście

arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 34 z 597 (7 277 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

dodzwonienie się do biura maklerskiego, po 15 minutach słuchaniu muzyczki dalej zerowe... a to też świadczy o profesjonaliźmie instytucji, to zatrudnijcie więcej konsultantów w kubikach, zadzwoniłem sobie na infolinię zwykłą i ... przepraszamy ale wszyscy nasi konsultanci są zajęci i ... rozłączyło

gratuluję biznesowego podejścia

a ranking 1szego biura maklerskiego jest tu najwyraźniej nieporozumieniem, najkulturalniej pisząc

arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 35 z 597 (7 194 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

Dokładnie, tylko popatrzcie że my jako "mali" też dajemy zarobić ing czy innemu bankowi. Jeśli kilkaset (a po takich jajach to i może tysiące) ludzi się wkurzy to ing w skali roku straci naprawdę niezly hajs. No ale co się dziwić, widocznie studenty im składają tego maklera Emotikon: Mrugający

forman1022
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
15
03-12-2020
Wiadomość 36 z 597 (7 189 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

Czy ktokolwiek jest w stanie powiedzieć kiedy to zacznie działać.
Ktosiek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
2
03-12-2020
Wiadomość 37 z 597 (7 173 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

To, że nie pierwszy raz jest problem z kontem maklerskim robi się już normą... Rozumiem, że Bank nie radzi sobie z problemem ale dlaczego nie ma możliwości połączenia się z infolinią w celu złożenia zlecenia telefonicznego maklerowi? Telefony po prostu milczą brak kontaktu...  

Adam76
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
03-12-2020
Wiadomość 38 z 597 (7 131 wyświetleń)

Re: Nie działa makler

Kobieta na infolinii twierdzi, że "pracują nad rozwiązaniem w jak najkrótszym czasie".

Ja właśnie przeglądam oferty konkurencji...

 

dell
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
5
03-12-2020
Wiadomość 39 z 597 (7 116 wyświetleń)

Re.: Nie działa makler

powiadomiłem już gazetę parkiet, ludzie ogarnijcie się w tym banku

juratt
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
9
03-12-2020
Wiadomość 40 z 597 (7 098 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy