Odpowiedz

Re: [iOS] Powiadomienia push

Powiadomienia powinny działać poprawnie. Sprawdź czy prawidłowo masz podpiętą kartę kredytową. Jeśli tak, zaczekaj na odpowiedź przez bankowość. Sprawdzimy to.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 31 z 66 (14 401 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Wszystko jest tak, jak było przed pracami serwisowymi. Powiadomienia o transakcjach kartą nie działają dalej niestety... Czekam w takim razie na odpowiedź i rozwiązanie problemu.

Odpowiedz
0 Lajków
WojtSkarzynski
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
6
27-09-2016
Wiadomość 32 z 66 (14 316 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Nadal pracujemy nad wyprowadzeniem problemu z powiadomieniami PUSH. Przepraszamy Cię za utrudnienia.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 33 z 66 (14 121 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Dalej niestety nie działają te powiadomienia... nie może to być kwestia ustawień po mojej stronie, ponieważ regularnie dostaję powiadomienia dotyczące chociażby: wypłat z bankomatu, przelewów między własnymi kontami, przelewów, które zlecam na zewnątrz banku jak również przelewów, które przychodzą na konto osobiste.

 

Niestety staje się to coraz bardziej uciążliwe, polegałem na nich, dawały jakieś poczucie bezpieczeństwa, bo wiedziałem, kiedy, za co i ile zapłaciłem ja lub osoba korzystająca z dodatkowej karty - teraz muszę się logować i sprawdzać historię karty...

Odpowiedz
0 Lajków
WojtSkarzynski
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
6
27-09-2016
Wiadomość 34 z 66 (14 215 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

WojtSkarzynski, jest to błąd po naszej stronie. Powiadomienia PUSH z informacją o transakcji kartą kredytową nie są prezentowane. Wiemy, że ta sytuacja nie jest dla Ciebie komfortowa. Tak jak napisała MonikaC - wciąż pracujemy nad tym, aby wkrótce wszytko wróciło do normy. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 35 z 66 (14 159 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

@IlonaU @MonikaC ok, dzięki za info. A jesteście może w stanie oszacować jakiś czas, kiedy błąd zostanie poprawiony? Emotikon: Smutny

Odpowiedz
0 Lajków
WojtSkarzynski
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
6
27-09-2016
Wiadomość 36 z 66 (14 061 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

[ Edytowane ]

PUSH-e o transakcjach w dalszym ciągu nie są wysyłane prawidłowo do klientów. Nasi informatycy stale pracują nad tym, aby szybko ten problem rozwiązać. 

Przewidywany czas rozwiązania to marzec 2018.
 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 37 z 66 (13 965 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

O matko... Emotikon: Zaskoczony dopiero marzec? Czyli w praniu może wyjść cały kwartał bez powiadomień o transakcjach kartami kredytowymi?

Odpowiedz
0 Lajków
WojtSkarzynski
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
6
27-09-2016
Wiadomość 38 z 66 (13 946 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

W chwili obecnej nie możemy nic więcej w tym temacie dodać, poza informacjami które otrzymałeś od KatarzynaA.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 39 z 66 (13 887 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

@Konto usunięte @KatarzynaA czy jest jakiś postęp w kontekście powiadomień PUSH dla transakcji kartami kredytowymi?

Odpowiedz
0 Lajków
WojtSkarzynski
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
6
27-09-2016
Wiadomość 40 z 66 (13 245 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy