Odpowiedz

Re: Powolne działanie aplikacji ing

Potwierdzam, problem występuje nadal. Błagam, zróbcie coś z tym...

A na początek zacznijcie od zaprzestania polecania ludziom w odpowiedziach na Google Play żeby "wyczyścili cache, albo zainstalowali apkę od nowa, na pewno pomoże", jest to strasznie denerwujące.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
36
02-12-2022
Wiadomość 11 z 33 (5 350 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

Samsung S20, android 13. Podczas załączania apilkacji ING po zalogowaniu mam biały ekran z wirującym kółkiem, mogę czekać nawet kilka minut i nic. Ani cofnąć strzałką, tylko porzucić aplikację. Ponowna próba logowania po jakimś czasie, podobnie. Jedyna metoda, jak muszę wykonać jakiś przelew, to RESTART smartfonu. Optymalizacja także nie pomaga. Czyściłem cache, odinstalowałem i zainstalowałem ponownie i dalej słabo. Co najlepsze, Samsung S9, android 10 - aplikacja śmiga.

 

Odpowiedz
0 Lajków
pirates69
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
26-01-2023
Wiadomość 12 z 33 (4 921 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

Prosimy, napisz do nas w tej sprawie na czacie w Moim ING. Przekażemy zgłoszenie do działu technicznego.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
557
122
19-03-2018
Wiadomość 13 z 33 (4 883 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

[ Edytowane ]

Zgłosiłem reklamacje telefonicznie. Czekam.

Pytanie do poprzedników forum. Czy poradziliście sobie z problemem? 

Odpowiedz
0 Lajków
pirates69
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
26-01-2023
Wiadomość 14 z 33 (4 866 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

Nie ponieważ problem nie jest po naszej stronie tylko po stronie ING.
Dlatego nic bardziej nie denerwuje niż stwierdzenie, że przeinstalowanie aplikacji albo wyczyszczenie cache powinno pomóc. Tą samą bzdurę ING przekazuje zarówno tutaj, jak i w odpowiedziach w Google Play.

ING - zróbcie coś z tym w końcu! Jestem Waszym klientem od końca listopada 2022, minęły trzy miesiące i nic z tym nie zrobiliście.
Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
36
02-12-2022
Wiadomość 15 z 33 (4 769 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

Potwierdzam, u mnie jest to samo. Mam Samsunga s 10E wersja systemu Android 12. Aplikacja chodzi bardzo wolno, jest to mega denerwujące. Zgłosiłam dzisiaj reklamację telefonicznie.

Odpowiedz
0 Lajków
doti77
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
30-01-2023
Wiadomość 16 z 33 (4 753 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

Prosimy, zgłoście nam ten kłopot przez czat lub wiadomość w Moim ING. Sprawdzimy to.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
531
119
12-04-2017
Wiadomość 17 z 33 (4 688 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

Z całym szacunkiem, ale po co mamy to zgłaszać indywidualnie? Problem nie jest indywidualny tylko dotyczy większości Waszych użytkowników.
Poczytajcie komentarze w Google Play i przede wszystkim przestańcie polecać przeinstalować aplikacje! To nic nie daje ponieważ problem jest po Waszej stronie!

Jestem z Wami od niedawna, generalnie jestem zadowolony, ale sposób rozwiązywania tego problemu nie jest dla mnie (a pewnie dla innych też) zadowalający.

Przestańcie zrzucać winę na użytkowników, potwierdzcie istnienie problemu i w końcu go naprawcie.
Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
36
02-12-2022
Wiadomość 18 z 33 (4 674 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

[ Edytowane ]
Problem jest i był. Na Android aplikacja zupełnie losowo potrafi się otwierać powolnie wyświetlając jedynie białą plansza z kręcącym sie pomaranczowym kółkiem. U mnie dotyczy to Samsung S22 Ultra oraz Google Pixel 7 Pro. Na Iphone brak problemów app jest responsywna więc problem ewidentnie dotyczy tylko apki na Androida. Zgłosiłem reklamacje na infolinii ale patrząc ile to trwa i jakie jest podejście banku do rozwiązania czy też przyznania istnienia problemu... prędzej zmienię bank, a szkoda bo mam u nich zarówno konto Active jak i rachunek firmowy.
Odpowiedz
0 Lajków
Mangod
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
19-12-2022
Wiadomość 19 z 33 (4 505 wyświetleń)

Re: Powolne działanie aplikacji ing

Aktualizacja do wersji 4.9.0 na Androidzie rozwiązała wszystkie problemy, polecam zainstalowanie Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
36
02-12-2022
Wiadomość 20 z 33 (4 492 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy