Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Dodawanie załączników do potwierdzenia spełnienia warunków umowy

Witam wszystkich!
Mam problem z dołączeniem załączników w aplikacji mobilnej. Chciałam uruchomić 2 transze kredytu i muszę w związku z tym przesłać dokumentację osobnym wnioskiem. Problem pojawia się w momencie próby dodania załącznika, dotykam palcem opcje dodaj załączniki, napis się podkreśla i nic się dalej nie dzieje... Pani na infolinii powiedziała żeby skorzystać z komputera, na informacje o tym że nie posiadam komputera kazała iść do sąsiada pożyczyć albo coś innego wymyślić i więcej nic nie może poradzić, bo to się często zdarza w tej aplikacji. Czy istnieje jakaś szansa że jednak aplikacja zadziała tak jak powinna? Dodam ze aplikacja jest aktualna i posiada wszystkie uprawnienia :-(
Odpowiedz
0 Lajków
AnnaWo
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
24-02-2021
Wiadomość 1 z 6 (672 wyświetleń)

Re.: Dodawanie załączników do potwierdzenia spełnienia warunków umowy

A może dodają się z dużym opóźnieniem albo plik jest za duży ? Spróbuj go zmniejszyć może zadziała Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Roksana
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
24-02-2021
Wiadomość 2 z 6 (671 wyświetleń)

Re.: Dodawanie załączników do potwierdzenia spełnienia warunków umowy

W ogóle nic się nie pojawia, żadne okienko do dodawania załączników, aplikacja nie reaguje na to że ja wybieram opcję "Dodaj pliki z dysku", podkreśla jedynie to wyrażenie jako zaznaczone ale nie wykonuje żadnego polecenia.
Odpowiedz
0 Lajków
AnnaWo
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
24-02-2021
Wiadomość 3 z 6 (653 wyświetleń)

Re: Re.: Dodawanie załączników do potwierdzenia spełnienia warunków umowy

AnnaWo A czy w Moim ING po zalogowaniu przez przeglądarkę internetową pojawia się ten sam kłopot? 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
750
154
07-06-2017
Wiadomość 4 z 6 (633 wyświetleń)

Nie, jedynie w aplikacji nie działa. Używając moje ing w przeglądarce telefonu udało mi się załączyć pliki.
Odpowiedz
0 Lajków
AnnaWo
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
24-02-2021
Wiadomość 5 z 6 (620 wyświetleń)

Wiemy o trudnościach w dodawaniu załączników przez aplikację. Już nad tym pracujemy.
Przepraszam za utrudnienia. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
750
154
07-06-2017
Wiadomość 6 z 6 (617 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
brak środków na koncie - wpłatomat pobrał gotówkę

Wczoraj tj. 14.04. wpłaciłem gotówkę 2.600 zł. Dzisiaj zgłosiłem reklamację numer 012555/042021. Przez bankowość internetową przekazałem skan potwierdzenia, że środki zostały wpłacone na konto. Proszę

...

15-04-2021
Re.: Ważność decyzji,

A nie dostaliście dokumentów mailem? My po decyzji dostaliśmy informację oficjalną, wraz z całą listą rzeczy do uzupełnienia, z detalami, etc., wszystko tam było napisane i zdaje się na oprocentowanie

...

15-04-2021
Ważność decyzji,

Witam,

chciałem zapytać jaka jest w chwili obecnej ważność ostatecznej decyzji (kredyt hipoteczny oprocentowanie zmienne)?

Dziś dostałem informacje, że mamy decyzję ostateczną (przy podpisaniu umowy nal

...

15-04-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy