Odpowiedz

Bilety na przejazd autostradą

Czy ING planuje wprowadzić możliwość zakupu biletów autostradowych w aplikacji? Współpracujecie w przypadku videotollingu z Autopay'em, a Wasza konkurencja, która również z Autopay'a korzysta (Millennium) wprowadziła już bilety do aplikacji Emotikon: Mrugający

Czekam z niecierpliwością.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
149
45
02-12-2022
Wiadomość 1 z 3 (3 663 wyświetleń)

Re: Bilety na przejazd autostradą

Obecnie Autopay w Moim ING działa na wybranych odcinkach autostrad: A4 (odcinek Katowice - Kraków) i A1 (odcinek Toruń - Gdańsk). O nowych możliwościach płatności za przejazdy będziemy informować na bieżąco.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
438
82
18-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (3 555 wyświetleń)

Re: Bilety na przejazd autostradą

Z całym szacunkiem, ale wiem jak obecnie działa Autopay w ING Emotikon: Mrugający Nie pytałem również czy będziecie informować po wprowadzeniu zmian tylko czy w ogóle są takie plany.
Jak rozumiem planów żadnych nie ma? Szkoda, nadal do biletów muszę używać osobnej aplikacji.
Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
149
45
02-12-2022
Wiadomość 3 z 3 (3 542 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Bardzo proszę napisz czy oprócz reklamacji składny był jakiś dodatkowy wniosek z interpretacją Rzecznika, czy sami Ci w końcu wydłużyli okres stałej raty?

Ja jeszcze nic nie składałem i nie wiem jak na

...

24-10-2024
Re.: Udziały w działce jako wkład własny

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i

...

24-10-2024
Re.: Zwiększenie limitu KK nie działa

Zaraz miną trzy miesiące od momentu pojawienia się opcji zwiększenia limitu KK. Trzy miesiące minęły, a funkcja nadal nie działa.

Nie mogę pojąć jak można wrzucić coś do apki i "zostawić" niedziałające

...

24-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy