Odpowiedz

Bilety na przejazd autostradą

Czy ING planuje wprowadzić możliwość zakupu biletów autostradowych w aplikacji? Współpracujecie w przypadku videotollingu z Autopay'em, a Wasza konkurencja, która również z Autopay'a korzysta (Millennium) wprowadziła już bilety do aplikacji Emotikon: Mrugający

Czekam z niecierpliwością.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
92
37
02-12-2022
Wiadomość 1 z 3 (2 929 wyświetleń)

Re: Bilety na przejazd autostradą

Obecnie Autopay w Moim ING działa na wybranych odcinkach autostrad: A4 (odcinek Katowice - Kraków) i A1 (odcinek Toruń - Gdańsk). O nowych możliwościach płatności za przejazdy będziemy informować na bieżąco.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (2 821 wyświetleń)

Re: Bilety na przejazd autostradą

Z całym szacunkiem, ale wiem jak obecnie działa Autopay w ING Emotikon: Mrugający Nie pytałem również czy będziecie informować po wprowadzeniu zmian tylko czy w ogóle są takie plany.
Jak rozumiem planów żadnych nie ma? Szkoda, nadal do biletów muszę używać osobnej aplikacji.
Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
92
37
02-12-2022
Wiadomość 3 z 3 (2 808 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy