Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

Dzień dobry, 

Chciałem założyć konto w aplikacji Moje ING mobile. Jednak po kliknięciu przycisku "Załóż konto bankowe" otrzymuje komunikat "Użytkownik [] nie został przypisany do żadnego profilu lub wystąpił problem z pobraniem informacji o dostępnych profilach. Brak możliwości pracy w systemie, skontaktuj się z administratorem". Sprawdziłem na dwóch telefonach - Iphone 13 pro oraz Google Pixel 7 Pro i na obu występuje ten sam błąd. Czy jest w stanie mi ktoś pomóc? Chciałem założyć konto przez aplikację, aby skorzystać z promocji +500zł.

Odpowiedz
0 Lajków
Danny_Recker
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-06-2024
Wiadomość 1 z 13 (5 850 wyświetleń)

Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

Przecież na głównej stronie ING jest informacja o awarii, nie założysz teraz konta.
Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
141
45
02-12-2022
Wiadomość 2 z 13 (5 822 wyświetleń)

Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

[ Edytowane ]

U mnie jest inaczej. Zarówno wczoraj jak i dziś podczas próby założenia konta w promocji aplikacja się samoczynnie zamyka. Dzieje się tak podczas robienia drugiego zdjęcia dowodu osobistego (tylnej strony). Nie pomogło: czyszczenie cache, ponowna instalacja, dodawanie uprawnień, pozwolenie na aktywność w tle, zmiana częstotliwości odświeżania z 120 na 60... Oneplus 11 na Android/OxygenOS 14 z najnowszymi aktualizacjami..

Odpowiedz
0 Lajków
Ciuras1983
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-06-2024
Wiadomość 3 z 13 (5 700 wyświetleń)

Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

Jeśli jeszcze nie udało się Wam otworzyć u nas konta na selfie, to proszę, zaktualizujcie aplikację do najnowszej wersji 4.15.3 i spróbujcie ponownie. Dajcie znać, czy po aktualizacji proces otwarcia konta działa prawidłowo Emotikon: Szczęśliwy



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
566
122
12-04-2017
Wiadomość 4 z 13 (4 698 wyświetleń)

Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

Również wczoraj i dziś nie mogę otworzyć konta na selfie. Na końcu rejestracji dostaje komunikat by umówić się na spotkanie w siedzibie banku. Mało tego. Próbowałem otworzyć konto autoryzując się poprzez przelew z innego banku. Zrobiłem to raz pobrali mi 1 zł i nic. Spróbowałem 2 raz znów pobrali mi 1 zł i dostałem maila z linkiem by kontynuować otwieranie konta gdzie link kierował mnie znów do otwierania konta i kolejny raz do autoryzacji przelewem. Chore. Nie otwieram tu konta. Jak odzyskać pieniądze przelane na autoryzację? Nie zostawie im ani grosza za te nerwy.
luki835
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
01-08-2024
Wiadomość 5 z 13 (4 517 wyświetleń)

Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

Dzień dobry.

U nas pomimo najnowszej aktualizacji, nie przechodzi końcowego procesu weryfikacji "na selfie".

Odpowiedz
0 Lajków
olus_m
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-08-2024
Wiadomość 6 z 13 (4 301 wyświetleń)

Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

Mam identyczny problem. Próbuje przez selfie i przez przelew od paru dni. Po wszystkich weryfikacjach pojawia się komunikat bym się umówił w placówce. Nigdy nie miałem konta w ing i wygląda na to , że to tak zostanie. Wydaje się, że robią promocje by przeciągać klientów a później przekierują do oddziału by ludzi założyli konta bez korzystania z promocji.

Iphone 14 ios 17.5.1

Odpowiedz
0 Lajków
pinftv
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
04-08-2024
Wiadomość 7 z 13 (4 283 wyświetleń)

Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

W sytuacji, gdy pojawia się informacja z zaproszeniem do wizyty w placówce może to oznaczać, że mamy Twoje dane w systemie. Możliwe, że miałeś u nas kiedyś konto lub upoważnienie do innego konta osobistego lub firmowego lub kredytu. Taką informację możemy sprawdzić i potwierdzić jedynie w placówce. Jeśli tam okaże się, że nie mamy Twoich danych i jest to błąd po stronie systemu, to specjaliści przyjmą odpowiednie zgłoszenie i nie będziesz musiał zakładać konta w placówce.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
566
122
12-04-2017
Wiadomość 8 z 13 (4 175 wyświetleń)

Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

Niestety mam identyczny problem a z bankiem ING nigdy wcześniej nie miałem do czynienia. Też mi to wygląda trochę na naciąganie ludzi żeby najpierw ściągnąć aplikację a potem namówić na wizytę w oddziale. I to śmieszne tłumaczenie, że nie wiedzą w czym tkwi problem... Emotikon: Mrugający 

Odpowiedz
0 Lajków
stuiverka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
13-08-2024
Wiadomość 9 z 13 (3 583 wyświetleń)

Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

pl.ing.mojeing 4.15.3 (Android 14)

 

Załóż konto bankowe -> Zaakceptuj wszystkie -> błąd z treścią

Użytkownik [] nie został przypisany do żadnego profilu lub wystąpił problem z pobraniem informacji o dostępnych profilach.
Brak możliwości pracy w systemie, skontaktuj się z administratorem
Odpowiedz
0 Lajków
nabijaczleweli
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-08-2024
Wiadomość 10 z 13 (3 561 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zwiększenie limitu KK nie działa

"Ponownie" nie udostępnicie go wszystkim klientom ponieważ on nigdy nie był dostępny dla wszystkich klientów.

Po prostu pojawił się guzik w szczegółach karty kredytowej i od samego początku nie działa.

...

08-09-2024
Re.: Zwiększenie limitu KK nie działa

Aktualnie prowadzimy testy tej funkcjonalności i jeśli wszystko będzie działać prawidłowo, to niedługo ponownie udostępnimy proces dla wszystkich klientów. Nie chcemy podawać konkretnej daty, żeby nie

...

08-09-2024
Re: Blokada Przelewu BLIK

Czy ja moge zablokować przelew blik

08-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy