Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

@stuiverka  przykro nam, ale tutaj tego nie sprawdzimy i zapraszamy Cię do wizyty w placówce. 

@nabijaczleweli przekazałem Twoje zgłoszenie do odpowiedniego zespołu. Prosimy, odinstaluj aplikację i zainstaluj ją ponownie. Dodatkowo zrestartuj telefon.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
334
65
04-09-2015
Wiadomość 11 z 13 (516 wyświetleń)

Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

Specjalnie jechałem do Wrocławia do oddziału jak zasugerował @MateuszF. Odpowiedź była, że oni nie mogą nic robić jeśli selfie nie działa. Jak chcę mogą mi założyć konto bez promocji. Spróbuję pdinstalować aplikacji i zainstalować jeszcze raz jak @MagdalenaD zasugerowała ale coraz bardziej jestem przekonany, że to jakiś naciąganie.
Odpowiedz
0 Lajków
pinftv
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
04-08-2024
Wiadomość 12 z 13 (450 wyświetleń)

Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

Niestety to nie zadziałało. Wygląda na t, że po wizycie w placówce jest jeszcze gorzej. Od razu po wpisaniu danych i numer telefonu pokazuje, że mam się udać do placówki. W placówce pytałem się co chwile czy po ich sprawdzeniach będę mógł dalej założyć konto na selfie i zapewniali cały czas, że tak. Widocznie tak nie jest. Jestem mocno rozczarowany tym bankiem. Zamiast pomoc wygląda na to, że utrudniają.
Odpowiedz
0 Lajków
pinftv
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
04-08-2024
Wiadomość 13 z 13 (350 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: WPŁATOMAT ,,ZJADŁ,, PIENIĄDZE

Witam u mnie to samo numer sprawy 109078/092024 zjadło 3790 zł potrzebuję pieniądze na rachunki od piątku nic się nie dzieje

16-09-2024
Re.: Koniec stałej stopy - nadpłata i nowe warunki

i drugie pytanie co w sytuacji kiedy bank złoży mi propozycje nowych warunków np w grudniu a ja w styczniu nadpłacę kolejną transzę? Czy nastąpi zmiana warunków? I pytanie 3 - korzystałem z wakacji kr...

16-09-2024
Zamknięcie rachunku bankowego

Po jakim czasie bank zamyka nieużywany rachunek bankowy?

16-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy