Odpowiedz

Re: Re.: Błąd dla iOS 17

Zostało to zgłoszone do Apple. Problem jest globalny i nie dotyczy wyłącznie naszej aplikacji, a wszystkich aplikacji korzystających z oficjalnej biblioteki yubico na urządzenia mobilne z IOS.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
319
63
04-09-2015
Wiadomość 11 z 18 (3 082 wyświetleń)

Re: Re.: Błąd dla iOS 17

i to jest konkret! super, dzięki za info o postępach, to bardzo cenne!!! zdrowia.

Odpowiedz
0 Lajków
artsssss
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
27-09-2023
Wiadomość 12 z 18 (3 060 wyświetleń)

Re: Re.: Błąd dla iOS 17

Minęły prawie dwa miesiące i nadal żadnej poprawy. Problem nie jest globalny, bo inne aplikacje pozwalają na użycie kluczy U2F. Weźcie w końcu pushnijcie tego zagłodzonego PMa, żeby przełożył ticket do TODO, bo to juz lekka przesada.

Ddpaa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
4
19-09-2023
Wiadomość 13 z 18 (2 467 wyświetleń)

Re: Re.: Błąd dla iOS 17

Dokładnie, to już przesada. Jak wyżej zostało napisane, to jedyna apka która nie działa.

Szkoda, że jesteście jedynym bankiem z kluczami w ogóle - w przeciwnym razie bym już dawno odszedł.

Zróbcie coś.

Odpowiedz
0 Lajków
artsssss
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
27-09-2023
Wiadomość 14 z 18 (2 443 wyświetleń)

Re: Re.: Błąd dla iOS 17

Wersja z poprawkami jest przewidziana na koniec listopada. Prosimy, jeszcze o chwilę oczekiwania

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
94
16
14-12-2020
Wiadomość 15 z 18 (2 408 wyświetleń)

Re: Re.: Błąd dla iOS 17

Wczoraj wydana została wersja z poprawkami dla iOS. Zainstalowałem nową wersję zadowolony, że po kilku miesiącach nareszcie udało się rozwiązać problem z kluczami U2F dla urządzeń Apple.

 

Niestety przeliczyłem się. Aktualnie już nie ma nawet prośby o przyłożenie klucza do urządzenia. Od razu po wpisaniu numeru PIN dla aplikacji dostaje komunikat błędu „Coś poszło nie tak spróbuj ponownie”. Bez żadnej nawet próby o zweryfikowanie klucza. Oczywiście nie ma możliwości zmiany sposobu autoryzacji z występującym błędem.


Coraz częściej myślę aby zrezygnować z usług ING. Problemy z menadżerami haseł, niedziałająca usługa U2F. Naprawdę zawiodłem się na usługach bezpieczeństwa w ING.

Odpowiedz
0 Lajków
yolek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-11-2023
Wiadomość 16 z 18 (2 178 wyświetleń)

Re: Re.: Błąd dla iOS 17

Obecnie problem zniknął. Logowanie kodem U2F do ING przebiega podobnie jak na kompie - przyłóż -> pin -> przyłóż i jak na razie wychodzi na to, że zostało to naprawione.

Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 17 z 18 (1 911 wyświetleń)

Re: Re.: Błąd dla iOS 17

A na pewno zaktualizowałeś iOS do najnowszej wersji też? bo to też było wymagane, przy najmniej u mnie.
Od tego czasu wszystko działa sprawnie.

Odpowiedz
0 Lajków
artsssss
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
27-09-2023
Wiadomość 18 z 18 (1 833 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy