Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re.: Aplikacja mobilna, urządzenia zaufane

Czy w przyszłości bank przewiduje zmiany w tym kierunku? Żeby dołączenie kolejnych zaufanych urządzeń było możliwe, nie naruszając jednocześnie zasad bezpieczeństwa i ochrony dany. Z mojego konta ING, poza mną korzysta jeszcze jedna osoba. Nie ma konieczności pełnego dostępu do konta na innym urządzeniu (by najmniej dla moich potrzeb, nie wiem jak inni użytkownicy) wystarzy możliwość sprawdzenia dostępnych środków.

Odpowiedz
0 Lajków
duszek2804
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
13-12-2016
Wiadomość 11 z 32 (16 112 wyświetleń)

Re.: Aplikacja mobilna, urządzenia zaufane

@duszek2804 Jeżeli do Twojego rachunku jest upoważniony pełnomocnik to powinien on posiadać własny login i hasło do bankowości internetowej. Zgodnie z regulaminem nie pownieneś nikomu udostepniać swoich danych do logowania. Dostęp do bankowości elektronicznej wydamy dla osoby upoważnionej bezpłatnie. Wystarczy, że zjawi się  ona w dowolnej placówce naszego banku z ważnym dokumentem tożsamości.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 12 z 32 (16 058 wyświetleń)

Re.: Aplikacja mobilna, urządzenia zaufane

Muszę przyznać, że ta zmiana w przypadku nowej aplikacji to spory krok do tyłu. Olbrzymim plusem starej aplikacji było to, że mogłem mieć w zaufanych urządzeniach zarówno telefon, jak i tablet - dzisiaj tego nie ma i jest to dla mnie utrudnienie. Mam nadzieję, że zmiany nadejdą i spowodują, iż z czasem będzie można mieć więcej urządzeń zaufanych.

Odpowiedz
0 Lajków
dejw
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
24-11-2016
Wiadomość 13 z 32 (15 989 wyświetleń)

Re.: Aplikacja mobilna, urządzenia zaufane

Pisaliśmy juz o tym


NataliaJ pisze:

Na drugim urządzeniu możesz skorzystać z bankowości internetowej Moje ING, która jest w RWD i dostosowuje się do wielkości urządzenia.


 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 14 z 32 (15 900 wyświetleń)

Nowa aplikacja - automatyczne usuwanie urządzenia z zaufanych

Witam, na ipad pobrałem najnowszą wersję 2.01 i po zweryfikowaniu urządzenia usuwa mi z zaufanych iphone'a, gdy autoryzuje iphone to usuwa mi ipad'a i tak non stop. Na iphonie mam wersje 2.00. Czy jest to jakiś błąd?

Odpowiedz
0 Lajków
danielson
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
20-12-2016
Wiadomość 15 z 32 (12 494 wyświetleń)

Re.: Nowa aplikacja - automatyczne usuwanie urządzenia z zaufanych

na iphonie zaktualizowałem do 2.01 aktywowałem aplikacje i znowu wywaliło mi ipada z zaufanych urządzeń...

Odpowiedz
0 Lajków
danielson
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
20-12-2016
Wiadomość 16 z 32 (12 491 wyświetleń)

Re.: Nowa aplikacja - automatyczne usuwanie urządzenia z zaufanych

@danielson Moje ING Mobile możesz przypisać do jednego urządzenia mobilnego. Podyktowane jest to kwestiami bezpieczeństwa. Moje ING czyli pełna wersja bankowości elektronicznej działa w technologii RWD, czyli dopasowuje się do wielkości ekranu użytkowanika. Jeżeli logujesz się również przez swojego iPada do bankowości internetowej to proponujemy robić to przez stronę internetową.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 17 z 32 (12 487 wyświetleń)

Re.: Nowa aplikacja - automatyczne usuwanie urządzenia z zaufanych

Jest to bardzo słabe rozwiązanie, a logowanie się poprzez stronę (gdzie nie mogę używać touch id) jest uciążliwe. Uważam to za krok w tył Emotikon: Smutny a było już tak dobrze.

Odpowiedz
0 Lajków
danielson
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
20-12-2016
Wiadomość 18 z 32 (12 484 wyświetleń)

Re.: Nowa aplikacja - automatyczne usuwanie urządzenia z zaufanych

@danielson Prosimy o aktualizację do wersji 2.0.2. Na podstawie sugestii klientów udostępniliśmy możliwość dodania 3 urządzeń zaufanych. Nie zmienia się to, że logowanie działa 1:1 (jedno urządzenie - jeden login). 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 19 z 32 (11 867 wyświetleń)

Re.: Aplikacja mobilna, urządzenia zaufane

@duszek2804 @dejw Jest już nowa aktualizacja 2.0.2. Wzięlimy pod uwagę Wasze opinie i udostępniliśmy możliwość dodania 3 urządzeń zaufanych. Nie zmienia się to, że logowanie działa 1:1 (jedno urządzenie - jeden login).





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 20 z 32 (14 973 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy