Odpowiedz

Dodawanie nowego odbiorcy płatności

Witam

Jestem nowym użytkownikiem zarówno konta ING jak i tego forum. Czy ktoś może mi wytłumaczyć , dlaczego w aplikacji podczas dodawania nowego odbiorcy , nie ma opcji tytuł przelewu i opcjonalna kwota?? Przecież to jest tak podstawowa sprawa, że aż grzech żeby tego nie było w aplikacji.

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
G3orG3
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
02-03-2018
Wiadomość 1 z 3 (35 475 wyświetleń)

Re.: Dodawanie nowego odbiorcy płatności

[ Edytowane ]

Typowego szablonu czy też przelewu wzorcowego nie ma w Moim ING.

Istnieje natomiast takie rozwiązanie podsunięte przez AgnieszkaBin w innym wątku.

Przelew do wybranego odbiorcy z zaczytanym tytułem i kwotą możesz zrobić na kilka sposobów:
1. Na formularzu przelewu „Wykonaj transakcję”.
Po wybraniu odbiorcy pokazują się ostatnie przelewy do tego odbiorcy z historii konta. Po kliknięciu na dany przelew, zaczyta się też kwota i tytuł.
2. Przelew z „Historii”.
Po kliknięciu na przelew z historii konta pojawi się opcja „Ponów transakcję”.
3. Po wybraniu „Odbiorców”.
Gdy wybierzesz odbiorcę, pokaże się lista zrobionych przelewów do niego. Wystarczy wybrać „Ponów przelew”.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (35 474 wyświetleń)

Re.: Dodawanie nowego odbiorcy płatności

No dziękiEmotikon: Szczęśliwy jest faktycznie, chociaż powinno to być inaczej wykonane. 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
G3orG3
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
02-03-2018
Wiadomość 3 z 3 (35 463 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Niestety ale jakoś nie przekonuje mnie taka argumentacja.

Po pierwsze, dlaczego blokowanie występuje na etapie logowania do aplikacji? Sugeruje to, że "analizie" podlega już proces logowania. Na podlin

...

01-03-2024
Re: Zajęcie komornicze

Chcielibyśmy to dla Ciebie wyjaśnić, jednak tutaj nie mamy dostępu do informacji o Twoim koncie w systemie. Napisz proszę nas przez czat w Moje ING lub skontaktuj się z naszą infolinią. Nasi specjaliś

...

01-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Też odczułam ciarki żenady na widok "daaj mi tę noc". A potem otworzyłam apkę i ciśnienie mi się podniosło od scrollowania tych małych ikonek i omijania śmietnika z ofertami. Mam wrażenie jakby ta apl

...

01-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy