Odpowiedz
Highlighted

Blokada blik

Dzień dobry! Chciałam dokonać zakupów na allegro poprzez blik. Niestety w historii transakcji pojawiło się, że została nałożona blokada na płatność blik. Pieniądze nie zostały ściągnięte z konta. Przypomnę, że po wpisaniu kodu blik nie przyszło powiadomienie o wpisaniu pinu do aplikacji, tak jak zawsze mi wyskakiwało przy zakupach na allegro przez blik a z blokadą spotkałam się pierwszy raz.
Odpowiedz
0 Lajków
T_15
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
20-12-2019
Wiadomość 1 z 2 (3 183 wyświetleń)
Highlighted

Re: Blokada blik

@T_15 Jeśli płatność nie doszła do skutku, blokadę ściągniemy do 48 godzin. Po tym czasie pieniądze wrócą na Twoje konto. Nie zawsze przy transakcji BLIK prosimy o potwierdzenie PIN-em w aplikacji.

Dodam, że w niektórych sklepach internetowych oraz w zapamiętanych przeglądarkach możesz płacić  BLIKiem bez pobierania kodu. Możesz włączyć tę opcję w trakcie płatności na ekranie potwierdzenia transakcji należy zaznaczyć  "Zapamiętaj płatność i zapłać". Przy kolejnych zakupach, gdy wybierzesz płatność BLIKIEM, potwierdzisz ją tylko PIN-em na telefonie.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KamilaC
Moderator
Moderator icon
163
67
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 087 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Spłata całkowita pożyczki

Witam wziąłem pożyczke w wysokości 48500zł na 7 lat przy racie 700zl mc i spłaciłem ja po 3 latach.Pytanie brzmi czy za wcześniejszą spłatę o te 4 lata należy mi się zwrot prowizji i jeśli tak to jaka...

21-10-2020
Kredyt konsolidacyjny, Kierowca ciężarówki

Witam, czy mam szanse ubiegać się o pożyczkę z konsolidacją w państwa banku.
Mam 24 lata, mieszkam z rodzicami.

Jestem kierowcą ciężarówki na rękę co miesiąc dostaję około 2150, jednak moja pensja na r

...

21-10-2020
Giełda - stosunek dochodu do straty - jak rozlicza to za dany rok Dział Maklerski Ing?

Szanowni Państwo,

z początkiem roku zacząłem inwestować na giełdzie – za pośrednictem konta Makler w INGu. Czytałem posty w temacie, w którym piszę dziś, jednak żaden nie odpowiedział na moje pytanie

...

21-10-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy