Odpowiedz

Re: Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

Przesłaliśmy już wiadomość do odpowiedniego zespołu. Prosimy o cierpliwość.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 121 z 125 (2 889 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

Cóż, dziś 2 dzień, kiedy bank ING obraca moimi 10800 zł bezprawnie. Będę tak odliczać codziennie. Za parę dni będę to robić publicznie. Najbardziej publicznie jak się da.
Odpowiedz
0 Lajków
Ringram
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
08-08-2020
Wiadomość 122 z 125 (2 855 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

Przekazaliśmy prośbę o przyśpieszenie reklamacji do odpowiedniej jednostki. To wszystko, co możemy tutaj zrobić.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 123 z 125 (2 848 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

Mi zdarzyło się to nie raz, że połknęło pieniądze,

ostatnim razem w Katowicach na Józefowskiej wpłacałem, miałem do wpłaty okolo 20 tys, widzialem ze bankomat swiruj bo otwieral i zamykal szyflade i mrugał ekran, wlozylem 5000zł przeliczylo gra, ekran pomrugał ale działa to mowie wplace troche mniej zeby nie zacielo i wplacilem jakies 2000-3000zł niestety juz tym razem nie liczylem dokladnie. No i error, zglosilem reklamacje, bank "przyznał" mi 3100zł 4-5 tys zł znikneło! złożyłem odwołanie ale chyba bedzie ciezko, sprawe zgłosze na policje ale oni banków nie ruszają z zasady wiec pewnie pieniadze pojda sie bujac dlatego z wlasnego doswiadczenia- wpłatomat nie działał jeszcze 10 dni po wpłacie. ODRADZAM BANK ze wzgledu na takie "złodziejskie praktyki" szczegolnie omijajacie wpłatomaty!

Odpowiedz
0 Lajków
PrzemekZ
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
31-08-2020
Wiadomość 124 z 125 (2 709 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

PrzemekZ, przykro nam, że tak uważasz. Urządzenia takie jak bankomaty i wpłatomaty rejestrują wszystkie operacje w dziennikach elektronicznych i są skrupulatnie monitorowane i analizowane. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w oparciu o dziennik elektroniczny urządzenia. Takie zapisy stanowią dla nas kluczowe źródło informacji o wszystkich operacjach na urządzeniu i to na nim opieramy naszą decyzję. 

 

Proszę, podaj nam numer Twojego odwołania, przekażemy sprawę do odpowiedniej jednostki.

 

 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 125 z 125 (2 707 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy