Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

Czy bank zmieni postawę i będzie umożliwiał zawieszenie spłaty kredytu, następnie powrót do spłaty wraz z kapitałem i rozłożenie dodatkowej opłaty na cały okres kredytowania (wzrost raty o kilka złotych)?

Odpowiedz
0 Lajków
Tsukuyomi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
4
27-03-2020
Wiadomość 61 z 133 (5 298 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

Nie planujemy takiej zmiany. Wypracowaliśmy już rozwiązanie, które zaproponowaliśmy naszym klientom.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 62 z 133 (5 068 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

Witam , 

 

Prosze o informację , kiedy wniosek o wakacje dla klientów indywidualnych bedzie dostepny.

 

Prosze również o informację czy :

Jak złoże wniosek o wakacje raz na powiedzmy na 2 miesiace , to czy bede mógł złozyc w razie potrzeby wniosek drugi o wakacje na dłuzszy termin ?

Odpowiedz
0 Lajków
Tommy1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
06-04-2020
Wiadomość 63 z 133 (4 785 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

[ Edytowane ]

Na podstawie informacji na stronie, bank daje 3 lub 6 miesięcy wakacji, i ponosisz za to dodatkowy koszt (duży albo bardzo duży, może Politycy to ukróca).

Więc ogólnie opcje nie są korzystne dla Ciebie w żaden sposób, tak samo jak możliwości wyboru.

Odpowiedz
0 Lajków
Tsukuyomi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
4
27-03-2020
Wiadomość 64 z 133 (4 658 wyświetleń)

Re.: Wakacje kredytowe - #Covid19

@Tsukuyomi ale wiesz ze nadpłata kredytu jest możliwa w każdej chwili i nic nie kosztuje? jak chcesz możesz sobie raz do roku złożyć wniosek o nadpłatę tych 100-400zł i wyjdzie na to samo. 

Odpowiedz
0 Lajków
vox3ds
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
06-04-2020
Wiadomość 65 z 133 (4 523 wyświetleń)

Re.: Wakacje kredytowe - #Covid19

To co mnie interesuje to na jak długo taka opcja wakacji kredytowych będzie dostępna ? Czy będziemy poinformowani wcześniej gdyby ta oferta miała zniknąć z rynku czy też może zniknąć z dnia na dzień?
Odpowiedz
0 Lajków
vox3ds
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
06-04-2020
Wiadomość 66 z 133 (4 522 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe - #Covid19

@Tommy1 - możesz złożyć wniosek tylko raz - na 3 lub 6 miesięcy. Tę decyzję warto podjąć wcześniej. 

 

 

@vox3ds - "wakacje kredytowe" to opcja, którą udostępnimy czasowo. Po ustaniu sytuacji związanej z epidemią, nie będzie już takiej możliwości. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 67 z 133 (4 517 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe - #Covid19

A kiedy wniosek będzie dostępny (dla kredytu hipotecznego), bo od 2 tygodni jest to obiecywane, a dalej wniosku nie widzę.

 

Odpowiedz
0 Lajków
matej
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
21-07-2016
Wiadomość 68 z 133 (4 481 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe - #Covid19

Kiedy , będzie możliwość złożenia takiego wniosku o wakacje kredytowe on-line  i jak długo taki wniosek jest rozpatrywany ?

( czyli na ile dni przed wymaganą ratą trzeba złozyć wniosek , aby mógł być n rozpatrzony przed zapłatą kolejnej raty kredytu ?)

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Tommy1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
06-04-2020
Wiadomość 69 z 133 (4 480 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe - #Covid19

Z tego co mówi Bank, prace wdrożeniowe wciąż trwają. 

Na stronie pojawił się nawet komunikat, w którym przyznają, że temat im się przeciąga (https://www.ing.pl/kontakt/zawieszenie-splaty-rat#zawieszenie=2)

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 70 z 133 (4 436 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy