Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Razem z narzeczoną planujemy złożyć wniosek o kredyt hipoteczny w ING. Narzeczona posiada umowę na czas nieokreślony, jednak ja posiadam umowę na czas określony. Jakie są warunki wzięcia mojej umowy pod uwagę? W szczególności ile umowa musi być ważna w przód? 

Odpowiedz
0 Lajków
maxi89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-05-2023
Wiadomość 1 z 4 (700 wyświetleń)

Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą kredytu hipotecznego Emotikon: Szczęśliwy Możemy wziąć pod uwagę obie umowy o pracę.

W przypadku umowy na czas określony , musi być ona podpisana od min. 6 miesięcy w momencie składania wniosku i ważna min. 12 miesięcy. Natomiast w przypadku umowy na czas nieokreślony - ważne, aby umowa była podpisana minimum 3 miesiące wcześniej.

Zachęcam od kontaktu z naszymi doradcami hipotecznymi pod numerem 32 357 00 65. Wstępnie obliczą zdolność kredytową i przedstawią ofertę.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
525
117
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (622 wyświetleń)

Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Pani Karolino,

 

serdecznie dziękuję za odpowiedź. Jednak jestem zmuszony pogłębić temat.

 

Pracuję w projektach i niestety specyfika mojej pracy wyklucza mnie z warunku ważności min. 12 miesięcy  ważności umowy, aktualnie jest to 6 miesięcy. Czy definitywnie wyklucza nas to z kredytu w ING? Warunki, które Pani podała są bezwzględne czy jednak rozpatrujecie wnioski indywidualnie? Czy przy składaniu wniosku z takimi warunkami, w przypadku mojej umowy, warto dołączyć pismo od pracodawcy z deklaracją chęci zatrudnienia po okresie trwania aktualnej umowy umowy? 

 

Dodam, że kredyt, o który planujemy się starać jest w połowie naszej zdolności kredytowej. 

Odpowiedz
0 Lajków
maxi89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-05-2023
Wiadomość 3 z 4 (566 wyświetleń)

Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Przy wnioskach składanych do końca maja, możemy wziąć pod uwagę dochód z umowy o pracę na czas określony, jeśli minimalny staż pracy to 12 miesięcy (minimum 6 u obecnego pracodawcy). W momencie złożenia wniosku umowa musi być ważna jeszcze minimum 6 miesięcy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
32
3
19-05-2022
Wiadomość 4 z 4 (503 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Inwestowanie - od czego zacząć?

Czy ktoś inwestował w zasoby naturalne, takie jak metale szlachetne, ropa naftowa i inne minerały? Czy istnieją jakieś pułapki związane z ustawodawstwem? Znalazłem tylko https://nationalwealth.pl/ jak

...

01-06-2023
Re: Brak dostępu do Archiwum dokumentów

Prosimy, spróbuj wyczyścić dane przeglądarki (cookiesy) lub skorzystaj z okna prywatnego (incognito). Jeśli to nie pomoże, to prosimy zgłoś nam tę sytuację pod numerem 32 357 00 69.

01-06-2023
Re: Komórka lokatorska

Jeśli komórkę lokatorską kupujesz z własnych środków, nie mamy tutaj żadnych przeciwskazań. Natomiast na akcie notarialnym musi być wyszczególniona informacja o mieszkaniu oraz o komórce, wraz z ceną

...

01-06-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy