O KamilW

3 Polubień
9 Rozwiązań
29 Postów
Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Nie rekomendujemy pobierania naszej aplikacji z innych źródeł. Naszą aplikację możesz pobrać tylko z autoryzowanych źródeł (sklepu Play bądź AppStore).

2
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Opóźnienia w spłacie raty pożyczek

Rozumiem, jak najbardziej. Jednak w tej sprawie, skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu w Moim ING bądź na infolinii, pod numerem 32 357 00 69 w godzinach 8:00 - 16:00, od poniedziałku do piątku. Tam specjaliści będą mogli Ci pomóc.

0
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Wpłatomat - Pożarł Pieniądze

Dziękujemy za zgłoszenie tej sytuacji. Twoją prośbę o pilną realizację przekażemy do odpowiedniej jednostki.

1
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Aplikacja uruchamia się gdy telefon jest zablokowany, a nie robię żadnej transakcji

Przepraszamy za pojawiający się kłopot, pracujemy nad jego rozwiązaniem. Spróbuj, proszę, odinstalować i zainstalować ponownie naszą aplikację, to powinno pomóc. Bardzo dziękujemy za zgłoszenie tej sprawy.

2
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Klucze sprzętowe np. YubiKey

Cieszymy się, że podobają Ci się nasze infografiki – dzięki za sugestię. Jeśli chodzi o program betatesterów to niestety w tym momencie takiego nie prowadzimy.

0
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Zmniejszenie marży o 0,05% przy ubezpieczeniu w wariancie rozszerzonym

Szczegóły Twojego kredytu możemy sprawdzić na czacie w Moim ING lub na infolinii: 32 357 00 57. Specjaliści hipoteczni są dla Ciebie dostępni w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-16:00. Zapraszamy do kontaktu.

0
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: brak kodu sms

Jeżeli masz już zgłoszoną sprawę, proszę, poczekaj na odpowiedź od naszych specjalistów. Przekazałem Twoją wiadomość do odpowiedniego działu z prośbą o przyspieszenie rozwiązania. 

0
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Brak zaksięgowanej wpłaty- reklamacja

Proszę, skontaktuj się z naszymi specjalistami na infolinii, pod numerem 32 357 00 69 bądź na czacie po zalogowaniu w Moim ING. Tam specjaliści będą mogli dodać informacje do Twojego zgłoszenia. Tutaj nie mamy dostępu do systemów i nie możemy tego zrobić. 

5
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Problem z logowaniem do banku poprzez przeglądarkę Brave

Brave nie należy do przeglądarek, które polecamy do korzystania z naszej bankowości. Przeglądarki wskazane przez nas dla systemu bankowości internetowej Moje ING: 

  • Microsoft Edge (wersja 43+ i nowsze)
  • Mozilla Firefox (wersja 76+ i nowsze)
  • Chrome (wersja 82+ i nowsze)
  • Safari (wersja 12.1.2+ i nowsze)

Tutaj problem nie powinien się pojawić.

0
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Autoryzacja kontrahentów z bazy

Przy zautoryzowanym kontrahencie SMSy nie powinny przychodzić, mogą się pojawić jedynie sporadycznie. Tutaj nie mamy dostępu do potrzebnych informacji, dlatego nie możemy tego sprawdzić. Skontaktuj się, proszę, z naszymi specjalistami na infolinii, pod numerem 32 357 00 24. Tylko tam będziemy mogli Ci pomóc. Podczas kontaktu specjaliści będą mogli poprowadzić Cię przez wniosek o edycję tych danych

...
0
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Obecnie trwają prace nad dopasowaniem się do wymogów ustawy.

22
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Nadpłata kredytu ANEKS

Jeśli aktualizacja oprocentowania dla kredytu następuje w kwietniu i październiku, to obecne przeliczenie kredytu po nadpłacie i skróceniu okresu kredytowania wykonamy na podstawie WIBORU z ostatniej zmiany w październiku.

0
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Skrócenie okresu kredytowania

Każda taka decyzja jest indywidualna. Proszę skontaktuj się z naszymi doradcami hipotecznymi (czat w aplikacji lub infolinia 32 357 00 57). Specjaliści sprawdzą jak będzie wyglądać Twój kredyt w przypadku nadpłaty, dzięki czemu na pewno będzie Ci łatwiej zdecydować

0
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Ukrycie wartości kapitału oraz odsetek przy widoku szczegółow kredytu hipotecznego

W harmonogramie spłat widnieje kapitał pozostający do spłaty po zapłaceniu najbliższej raty. Rata tam jest również rozbita na kapitał i odsetki. 

Nadpłata kredytu jest zawsze nadpłatą samego kapitału. Odsetki od kredytu są natomiast płacone w racie. Przyjmę od Ciebie opinię w tym temacie 

6
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: "Wspaniały" kontakt z ING

Obecnie kontaktuje się z nami wiele klientów, dlatego czas oczekiwania może być nieco dłuższy. Robimy co w naszej mocy, aby każdy mógł z nami porozmawiać. Prosimy spróbuj ponownie.

5
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: BLIK - przełączanie pomiędzy kontami

Rozumiem, że może to być dla Ciebie niekomfortowe, jednak usługa BLIK może być połączona tylko do jednego konta. Zgłoszę Twoją sugestię do odpowiedniej jednostki. 

Jeżeli chodzi o zwrot z płatności BLIK, zwroty realizowane są zawsze na konto, do którego aktualnie podłączony jest BLIK. Nawet jeżeli miałaś BLIKA podłączonego do konta A w momencie wykonywania transakcji, a następnie przepięłaś go do k

...
0
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Jednorazowy brak wpływu min 2000 zl konto direct

Zapis umowy kredytowej stanowi, że:

„Bank, w okresie 3 lat od daty zawarcia umowy, ma prawo do jednorazowego podwyższenia marży o 0,4 punktu procentowego w stosunku rocznym, w przypadku niewykonania przez Kredytobiorcę
zobowiązania polegającego na zapewnieniu wpływu na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, którego jest właścicielem lub współwłaścicielem, określony w § 5. ust. 6 w wysokości min. 20

...
0
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Paragony do transakcji

Dziękujemy za Twoją sugestię, przekazaliśmy ją do zespołu, który zajmuje się rozwojem Mojego ING.

0
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Odbiorcy przelewów

W ING Business jest możliwość utworzenia bazy danych kontrahentów, z poziomu nowego przelewu opcją - Dodaj kontrahenta do bazy lub w Menu głównym Administracja i narzędzia – Bazy danych – Lista kontrahentów.

Z poziomu bazy danych w administracji znajduje się opcja autoryzacji kontrahentów.

0
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Pozostała kwota kredytu do spłaty

Dokładnie tak. Kapitał, który jest do spłaty, zawsze jest przeliczany według aktualnego oprocentowania. 
Przy wzroście stóp procentowych rosną koszty (odsetki) od kredytu. Jeśli WIBOR zacznie spadać, te koszty analogiczne będą pomniejszane, i tak co 6 miesięcy, przy stopie zmiennej.

2
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Wakacje kredytowe a spłata całości kredytu

Podczas zawieszenia spłaty kredytu wszystkie dyspozycje są dostępne, w tym również całkowita spłata. Kredyt jest spłacany na warunkach opisanych w umowie.

 

1
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: decyzja ostateczna

Każda decyzja jest podejmowana indywidualnie i na każdym etapie analityk może poprosić Cię o dodatkowe dokumenty. Jeżeli chodzi o decyzję, to nie możemy podać Ci konkretnego terminu rozpatrzenia, staramy się podejmować je jak najszybciej jest to możliwe. 

0
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Re.: Wzrost raty przy nadpłacie

Nadpłata powoduje zmniejszenie kapitału i odsetki liczone są od mniejszej kwoty, więc, jeśli nie mamy zmiany oprocentowania w między czasie rata będzie niższa.

Kapitał na pewno ulegnie pomniejszeniu i można to sprawdzić w historii spłaty, natomiast "POZOSTAŁO DO SPŁATY" to kapitał + bieżące odsetki.

Jeśli masz uruchomione wakacje kredytowe, mogą pojawić się rozbieżności, abyśmy mogli szczegółowo t

...
0
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Wakacje kredytowe a nadpłata kredytu hipotecznego

Bardzo chciałabym Ci pomóc, ale na Społeczności nie mam takiej możliwości. Tu nie mam dostępu do danych systemowych. Tu udzielamy ogólnych informacji. Zapraszam do kontaktu na czacie po zalogowaniu się do bankowości internetowej lub skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 57.

0
KamilW
Moderator
Moderator icon
Re: Wakacje kredytowe dla pożyczek hipotecznych

Podczas składania wniosku klient oświadcza, że środki kredytu zaspokoiły jego potrzebę mieszkaniową. Jako bank nie prowadzimy doradztwa indywidualnego w tym zakresie.

0
KamilW
Moderator
Moderator icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎19-05-2022 08:18
Data ostatnich odwiedzin ‎21-03-2023 14:05
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 29
Łączna liczba otrzymanych Lajków 3
Posty, które lubię