Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Razem z narzeczoną planujemy złożyć wniosek o kredyt hipoteczny w ING. Narzeczona posiada umowę na czas nieokreślony, jednak ja posiadam umowę na czas określony. Jakie są warunki wzięcia mojej umowy pod uwagę? W szczególności ile umowa musi być ważna w przód? 

Odpowiedz
0 Lajków
maxi89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-05-2023
Wiadomość 1 z 6 (3 623 wyświetleń)

Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą kredytu hipotecznego Emotikon: Szczęśliwy Możemy wziąć pod uwagę obie umowy o pracę.

W przypadku umowy na czas określony , musi być ona podpisana od min. 6 miesięcy w momencie składania wniosku i ważna min. 12 miesięcy. Natomiast w przypadku umowy na czas nieokreślony - ważne, aby umowa była podpisana minimum 3 miesiące wcześniej.

Zachęcam od kontaktu z naszymi doradcami hipotecznymi pod numerem 32 357 00 65. Wstępnie obliczą zdolność kredytową i przedstawią ofertę.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
572
123
19-03-2018
Wiadomość 2 z 6 (3 546 wyświetleń)

Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Pani Karolino,

 

serdecznie dziękuję za odpowiedź. Jednak jestem zmuszony pogłębić temat.

 

Pracuję w projektach i niestety specyfika mojej pracy wyklucza mnie z warunku ważności min. 12 miesięcy  ważności umowy, aktualnie jest to 6 miesięcy. Czy definitywnie wyklucza nas to z kredytu w ING? Warunki, które Pani podała są bezwzględne czy jednak rozpatrujecie wnioski indywidualnie? Czy przy składaniu wniosku z takimi warunkami, w przypadku mojej umowy, warto dołączyć pismo od pracodawcy z deklaracją chęci zatrudnienia po okresie trwania aktualnej umowy umowy? 

 

Dodam, że kredyt, o który planujemy się starać jest w połowie naszej zdolności kredytowej. 

Odpowiedz
0 Lajków
maxi89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-05-2023
Wiadomość 3 z 6 (3 490 wyświetleń)

Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Przy wnioskach składanych do końca maja, możemy wziąć pod uwagę dochód z umowy o pracę na czas określony, jeśli minimalny staż pracy to 12 miesięcy (minimum 6 u obecnego pracodawcy). W momencie złożenia wniosku umowa musi być ważna jeszcze minimum 6 miesięcy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
65
9
19-05-2022
Wiadomość 4 z 6 (3 427 wyświetleń)

Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Dzień dobry,

 

Proszę o aktualne informacje o tym, jakie warunki zatrudnienia musi spełnić osoba zatrudniona w oparciu o umowę o pracę na czas określony, zainteresowana kredytem hipotecznym.

 

Dziękuję.

 

Pozdrawiam

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
pinocaca
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-06-2024
Wiadomość 5 z 6 (208 wyświetleń)

Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj się -> Spotkania ze specjalistą ING. Możesz też również umówić się na stronie www.ing.pl wybierając kolejno: Kontakt -> Umów spotkanie. 
Z dostępnych opcji polecam wybór spotkania wideo, na którym możesz porozmawiać z dowolnego miejsca, nie tracąc czasu na dojazd. Rozwiązanie to jest bardzo proste – nie trzeba niczego instalować, wystarczy wejść w linka, który prześlemy na mejla. Będziesz mógł zobaczyć naszego specjalistę oraz przygotowane materiały. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
101
16
14-12-2020
Wiadomość 6 z 6 (127 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Chcielibyśmy pomóc, natomiast przez forum nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 24. Infolinia jest czynna w dni...

01-07-2024
Re.: Wysłałem oświadczenie KYC, ale ING zablokował moje konto

Przykro nam, że spotkała Pana taka sytuacja. Na podstawie zgłoszonej reklamacji postaramy się to jak najszybciej dla Pana wyjaśnić. Dodatkowo zachęcam do kontaktu z nami na czacie w Moje ING, doradca ...

01-07-2024
Re.: Brak loginu do konta w umowie

Prosimy o kontakt Twojego rodzica, który zakładał dla Ciebie konto. Może napisać do nas na czacie w Moje ING - jeśli posiada swoją bankowość lub skontaktować się pod numerem 32 357 00 69.

01-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy